23 ବର୍ଷର ଝିଅ ବହୁତ ଚାକିରି ପାଇଲା, 22 ସ୍ଥାନରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲା!

20

2022-06-17 ଏହି ବହୁ-ପ୍ରତିଭାବାନ ଝିଅ ବେଳେବେଳେ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍ ବିକ୍ରି କରେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ୱେଟର ଭାବରେ କାମ କରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି |ଜଣେ ଝିଅଟିଏ ମାତ୍ର 23 ବର୍ଷ ବୟସରେ 23 ଟି ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ବହୁମୁଖୀ ଏହି ଝିଅ ଟି ବେଳେବେଳେ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍ ବିକ୍ରି କରେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଏକ ବେକର୍ (କେକ୍, ରୁଟି ଇତ୍ୟାଦି)23-jobs- 23 ବୟସ –ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ-ୱେଟ୍ରେସ୍-ଏବଂ-ଡିସ୍ ୱାଶର୍-ବର୍ତ୍ତମାନ-ଆରମ୍ଭ-ନିଜର-ବ୍ୟବସାୟ- ଦର୍ପଣ ‘ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଝିଅ ଟି ର ନାମ ଆନାସ୍ତାସିଆ ସେଚେଟୋ ଏବଂ ସେ ଲଣ୍ଡନ ସ୍ଥିତ ମାର୍କେଟିଂ ଏଜେନ୍ସି ଏସ୍ ଇନ୍ଫ୍ଲୁଏନ୍ସରର ସିଇଓ ତଥା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଅଟନ୍ତି |ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆନାସ୍ତାସିଆ 22 ଟି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଜଣେ ବେକର୍, ମଡେଲ୍, SEO ବିଶେଷଜ୍ଞ, ଫିଟନେସ୍ ଟ୍ରେନର ଏବଂ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍ ବିକ୍ରେତା ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ହୋଟେଲରେ ଡିସ୍ ଏବଂ ୱେଟ୍ରେସ୍ ଧୋଇବା କାମ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। , ଆନାସ୍ତାସିଆଙ୍କୁ କେବେ ବି ବରଖାସ୍ତ କରାଯାଇ ନାହିଁ, ସେ ନିଜେ ଚାକିରି ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଏକ ଚାକିରି କଲେ |କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଆନାସ୍ତାସିଆ ପାଇଁ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବହୁତ ସହାୟକ ହୋଇଛି |23 ବର୍ଷର ଆନାସ୍ତାସିଆ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ସର୍ବ ବୃହତ ଶକ୍ତି ହେଉଛି ତାଙ୍କର ବହୁମୁଖୀତା | ଆନାସ୍ତାସିଆ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନାହାନ୍ତି ..କିନ୍ତୁ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଛନ୍ତି |ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରି ଆନାସ୍ତାସିଆ ମାତ୍ର 23 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏକ କମ୍ପାନୀର ସିଇଓ ହୋଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ ଜୀବନର ଅନୁଭୂତି ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି … ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ କିପରି ଆଗକୁ ବଢିବେ ଆନାସ୍ତାସିଆ କୁହନ୍ତି- 16 ବର୍ଷ ବୟସରେ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନଭିଜ୍ଞ ଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜଣେ ବେକର୍ ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କାମ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ସେଠାରେ ବହୁତ ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିଲି | ତା’ପରେ ଏକ ଡିସ୍ ୱାଶର୍ ଏବଂ ୱେଟ୍ରେସ୍ ଭାବରେ କାମ କଲା | ଏହି ସମସ୍ତ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ମୋତେ ଅନୁଶାସନ ଶିଖାଇଲା ଏବଂ ମୁଁ … ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରେ | ଆନାସ୍ତାସିଆଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରୁ କିଛି ଶିଖିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ନିଜର କାମ ଆରମ୍ଭ କଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅତୀତରେ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ଲାଭ ସେ ପାଇଛନ୍ତି। ଆନାସ୍ତାସିଆ କୁହନ୍ତି – ମୁଁ ଜଣେ ଦ୍ରୁତ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଝିଅ | ମୁଁ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଠାରୁ ଶିଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ | ମୋର ବୟସ 23 ବେଳକୁ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ମୁଁ ମୋର ନିଜ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବି, ମୁଁ ଏକ ମାର୍କେଟିଂ ଏଜେନ୍ସି ଆରମ୍ଭ କଲି | ସେ କୁହନ୍ତି- ମୁଁ ଭାବୁଛି ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ଉଚିତ, ଯଦି ତୁମେ ଅନୁଭବ କରୁଛ ଯେ କିଛି ତୁମ ପାଇଁ ନୁହେଁ ତେବେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଭୟ କର ନାହିଁ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କର |

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

instagram türk takipçi - internetten para kazanma - instagram followers- PUBG Mobile - Youtube izlenme nasıl satın alınır