୭୫ କିଲୋ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କୋଳରେ ଉଠାଇଲେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିନ୍ହା, ଦେଖନ୍ତୁ ତା ପରେ କଣ ହେଲା

0
Advertisement


ବଲୀଉଡରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ହିଁ ଷ୍ଟାର ଅଛି ଯାହାଙ୍କର ସ୍ଟାରଡମ ଆକାଶକୁ ଛୁଉଞ୍ଚି । ତାଙ୍କର ନାମରେ ହିଁ ସିନେମାଘରେ ଟିକେଟ ବିକ୍ରି ହୋଇଯାଏ । ପୁଣି ସେହି ଫିଲ୍ମ ଭଲ ହେଉ କିମ୍ବା ଖରାପ । ଯଦି ଭାଇଜାନ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଫ୍ୟାନମାନେ ଥିଏଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ଯିବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ବୁଝି ଯାଇଥିବେ କି ଆମେ ଏଠାରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଛୁ ।

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ ଫିଲ୍ମ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଛାଇ ଅଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଲୋକମାନଙ୍କର ମିଶାମିଶି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସୁଛି । କହିବାକୁ ଗଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନରେ CAA ପ୍ରୋଟେସ୍ଟ ଚାଲୁ ଥିବା କାରଣରୁ ଭାଇଜାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମକୁ ସେତିକି ଦମଦାର ଓପନିଂଙ୍ଗ ମିଳି ନାହିଁ ଯେତେକି ତାଙ୍କୁ ଆଶା ଥିଲା । କହିବାକୁ ଗଲେ କେତେକ ଲୋକମାନଙ୍କର ମାନିବା ଅଟେ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶରେ ଯେଉଁ ବିବାଦ ଚାଲୁଅଛି ଯଦି ଏହି ବିବାଦ ଦେଖା ନ ଯାଇଥାନ୍ତା ତେବେ ଭାଇଜାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମଙ୍କୁ ଭଲ ରେସପନ୍ସ ମିଳି ପାରିଥାନ୍ତା ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସଲମାନ ଖାନ ଓ ତାଙ୍କର ଦବଙ୍ଗ ସିରିଜ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିନ୍ହାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରୂପରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସଲମାନଙ୍କୁ ନିଜ କୋଳରେ ଉଠାଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସଲମାନ ବହୁତ ଫିଟ ଓ ଓଜନଦାର ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି । ଏମିତିରେ ଏକ ଝିଅ ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କୁ କୋଳରେ ଉଠାଇବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର କାମ ଅଟେ ।

କିନ୍ତୁ ଆମର ସୋନାକ୍ଷୀ ସିନ୍ହା ବି କହିଦେଲେ କି ଦବଙ୍ଗଗିରି ମାମଲାରେ ସେ ବି ସଲମାନଙ୍କ ଠାରୁ କମ ନୁହନ୍ତି । ସେ ବହୁତ ଆରାମରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ନିଜ କୋଳରେ ଉଠାଇ ନେଲେ । ଯେମିତି ଆପଣ ଫଟୋରେ ଦେଖି ପାରିବେ । ପ୍ରଥମ ଫଟୋରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସଲମାନଙ୍କୁ ଉଠାଇବାରେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସଲମାନଙ୍କର ଚେହେରାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ଯେମିତି ହିଁ ଦ୍ଵିତୀୟ ଫଟୋରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସଲମାନଙ୍କୁ କୋଳରେ ଉଠାଇବାରେ ସଫଳ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ସଲମାନ ଖାନ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି । ଜାଣିବା ନିମନ୍ତେ କହିଦେଉଛୁ କି ସଲମାନ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ଦବଙ୍ଗ ୩ର କ୍ୟାମେରା ପଛର ଦୃଶ୍ୟ ଅଟେ । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଫଟୋରେ ଲୋକମାନେ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କର ଅନ୍ଦାଜକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ବି କରୁଛନ୍ତି । କହିଦେଉଛୁ କି ସୋନାକ୍ଷୀ ଜିମ ଯାଆନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଉଠାଇବାରେ ସଫଳ ହେଲେ ।

The post ୭୫ କିଲୋ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କୋଳରେ ଉଠାଇଲେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିନ୍ହା, ଦେଖନ୍ତୁ ତା ପରେ କଣ ହେଲା appeared first on Odia News.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here