୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ ବିଷୟରେ କହି ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ, କହିଲେ ଏପରି କଥା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ରକ୍ତ ବି ଗରମ ହେଇଯିବ ….

0
Advertisement

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଦେଶରେ ତାଲା ପଡ଼ିଛି | ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ଦୋକାନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ଏହି ଲକଡାଉନ ଦେଶର ଅର୍ଥନୀତିରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି | ଏହା ସହିତ, ଗରିବ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁ ଅଧିକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡୁଛି | ଦେଶକୁ ଏହି ଅର୍ଥନନୈତିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ସ୍ୱେଚ୍ଛାକୃତ ଭାବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦାନ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଅବଦାନରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତାରକା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ତେବେ ଏ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟରୁ ବଲିଉଡ ର ଆକ୍ସନ ଖିଲାଡୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ହେଡଲାଇନ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଅକ୍ଷୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର 25 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଦାନ କରିବାର ଷ୍ଟାଇଲ ପସନ୍ଦ ଆସି ନାହିଁ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା କିଛି ଏପରି କହିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଶୁଣିବା ପରେ ବୋଧେ ଆପଣ ମାନେ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ | ବଲିଉଡ ହଙ୍ଗାମା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ 25 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ ଉପରେ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା କହିଲେ ଯେ, ଦାନ କରିବା ସର୍ବଦା ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟ ଅଟେ | ଦୁନିଆର କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସେଲିବ୍ରିଟି କେତେ ପରିମାଣର ଦାନ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଘୋଷଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ମୁଁ ଭୟ କରୁଛି ଯେ ସୋ-ବିଜ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିପଦରେ ଅଛି ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଏହା ଏକ ଶୋ-ଅଫ୍ ବିଜରେ ପରିଣତ ହେବ। ”

ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଜୀ ଆହୁରି କୁହନ୍ତି, “ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଶୁଣିଲି ଯେ କେହି 25 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଚିନ୍ତା କଲି ଯେ ମୋ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ରାଶି କୌଣସି ବ୍ୟବହାରରେ ଅଛି କି ନାହିଁ | ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ଉଚିତ୍ | ସମସ୍ତେ ନିଜ କ୍ଷମତା ଅନୁସାରେ ବେଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ମୋର ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିବେଦନ ଯେ ଆପଣ ନିଜର ଦାନ ଏପରି ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ କି ମୋର ତୁମଠୁ ଅଧିକ, ଯେପରି ସ୍କୁଲର ପିଲାମାନେ କିରଥାନ୍ତି। ”

କହିରଖୁ କି ଏହି ପୁରା ସାକ୍ଷାତକାରରେ, ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ନାମକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ନେଇ ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ’25 କୋଟି ଦାନ’ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରି ସେ ଯେପରି ହସୁଥିଲେ, ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ସେ କେବଳ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିଲେ | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସଲମାନ ଖାନ, ଶାହାରୁଖ ଖାନ, ଆମୀର ଖାନ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତାରକା କରୋନା ଲକଡାଉନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଖୋଲା ଭାବରେ ନିଜ କଥା କହିବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଯାହା ଆସେ, ସେ ତାହା ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କୁହନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଡାଉନ୍ ହେତୁ ପୁରା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଟକି ଯାଇଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ତାରକା ନିଜ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି 3 ମଇ 2020 କୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା 12 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ହୋଇଛି।

ଏମିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଣ ଲାଗୁଚି ଦାନ କରିବା ପରେ ଏହାର ସୋ-ଅଫ କରିବା ଠିକ କି ନୁହେଁ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

The post ୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ ବିଷୟରେ କହି ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ, କହିଲେ ଏପରି କଥା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ରକ୍ତ ବି ଗରମ ହେଇଯିବ …. appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here