ସଲମାନ ଖାନ ୨୫୦୦୦ ଦିନମଜୁରିଆ ଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା କଥାର ସତ୍ୟତା ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ, ସତ ଜାଣିବା ପରେ ଉଡିଯିବ ହୋସ

0
Advertisement

ଏହି ସମୟରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁର ସଙ୍କଟ ଦେଖା ଯାଉଛି ଓ ଦେଶର ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ରହିଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅନେକ ବଡ ବଡ ତାରକା ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନ, ଯିଏ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଯୁଦ୍ଧରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିକି ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି। ସବୁ ଲୋକ ଏହି କଥା ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି, ଯେ ସେ କେତେ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି |

ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଗୋଟିଏ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସଲମାନ 6 କୋଟି ଟଙ୍କାର ମହା ଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ୱେଷ୍ଟର୍ନ ସିନେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଫେଡେରେସନ୍ ସଭାପତି ବି। ଏନ. ତିୱାରୀ ଏହା ବିଷୟରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ତରଫରୁ ପ୍ରଥମ କିସ୍ତି ସଂସ୍ଥାଙ୍କୁ ମିଳି ସାରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ 20000 ଦିନ ମଜୁରିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତି ବ୍ୟକ୍ତି ପିଛା 3000 ଟଙ୍କା ଦାନ କରାଯାଇଛି।

ବିଏନ୍ ତିୱାରୀ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ କିସ୍ତି | ଦ୍ୱିତୀୟ କିସ୍ତି ଆସିବା ଏବେ ବାକି ଅଛି । “ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ, ବି.ଏନ.ତିୱାରୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ‘ଯେ ଆସନ୍ତା 10-15 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ। ଯଦି ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକାଠି ଟଙ୍କା ଦେଇଦେବୁ, ତେବେ ଏହା ଖର୍ଚ୍ଚର କରିବା ଗତି ବଢ଼ାଇଦେବ | ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତି। ”

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦଉ ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଏନଜିଓ ବିଙ୍ଗ ହ୍ୟୁମାନ ଅଧୀନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଔଷଧ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ତ ଜାଣି ଥିବେ | ବର୍ତମାନ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଯୋଗୁଁ ସଲମାନ ନିଜ ବି ତାଙ୍କ ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ସେ ନିଜର ଏକ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ରହୁଛନ୍ତି।

The post ସଲମାନ ଖାନ ୨୫୦୦୦ ଦିନମଜୁରିଆ ଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା କଥାର ସତ୍ୟତା ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ, ସତ ଜାଣିବା ପରେ ଉଡିଯିବ ହୋସ appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here