ଶକ୍ତି କପୁର ବାଥରୁମରେ କରିଥାନ୍ତି ଏହି କାମ… ଝିଅ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ନିଜେ ଏହାର ରହସ୍ୟରୁ ପରଦା ଉଠାଇଦେଲେ

0
Advertisement

ବଲିଉଡର ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏକ ସତ୍ୟତା ଆଣିଛନ୍ତି I ଯାହା ଆଜି ଚାରିଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ପିତାଙ୍କ ରହସ୍ୟରୁ ପରଦା ଉଠାଇବା ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା I ଆଜିର ଯୁଗର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଚିର ସବୁଜ କଳାକାର ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ | ସମସ୍ତେ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବା ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ସମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ପାଇଲେ ଯେ ଶକ୍ତି କପୁର ମଧ୍ୟ ତାହା କରିପାରିବେ।

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ତଥା ଅତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଖବର ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ I ଏହା ଜାଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ସେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସହ ଏପରି ଏକ ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା I ଅତୀତରେ, ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଜିନିଷ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ I କିନ୍ତୁ ଏଥର ଏପରି କିଛି ଥିଲା ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲା | ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଅଭିନେତା ଫରହାନ ଅଖତରଙ୍କ ସହ ଲିଭ ଇନ ରିଲେସନ ରେ ରହିଥିଲେ I

ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବା ପରେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତନ ଆସିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଙ୍କ ର ପିତା ତାଙ୍କୁ ଘର କୁ ମଧ୍ୟ ଆଣିଛନ୍ତି

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ପିତା ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଶକ୍ତି କପୁର ଝିଅ ର ଏପରି ଲିଭ ଇନ ରିଲେସନ କୁ ବିରୋଧ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ଘରକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ I

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ବାପାଙ୍କ ବାଥରୁମରେ ଜିମ୍ ଅଛି ଏବଂ ସେ ସେଠାରେ ଜିମ୍ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଘରେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ମୋତେ ସର୍ବଦା ଫିଟ୍ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଛୋଟ ଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପିତା ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ I କିନ୍ତୁ ସେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପିତା ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ସହ କେବଳ ପିତା- ପୁତ୍ରୀ ର ସମ୍ପର୍କ ନୁହଁନ୍ତି। ବରଂ ଏକ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ପରି ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ I

The post ଶକ୍ତି କପୁର ବାଥରୁମରେ କରିଥାନ୍ତି ଏହି କାମ… ଝିଅ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ନିଜେ ଏହାର ରହସ୍ୟରୁ ପରଦା ଉଠାଇଦେଲେ appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here