ଲକଡାଉନ ରେ ଅଧା ରାତିରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ? ସ୍ୱାମୀ ରଣବୀର ଫଟୋ ହିଁ ଲିକ୍ କରିଦେଲେ …

0
Advertisement

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଯୋଡି ପ୍ରାୟତ social ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ | ଯଦିଓ ଦୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି I କିନ୍ତୁ ଏହି ଲକ୍ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ମୁକ୍ତ ଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ନିକଟରେ ଦୀପିକା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ରଣଭୀର ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ କପାଳରେ ‘ସ୍ୱାମୀ’ ନାମକ ଏକ ଷ୍ଟିକର ଲଗାଇଥିଲେ। ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଦୀପିକା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହା ହେଉଛି ସିଜନ 1 ର ସପ୍ତମ ଫଟୋ।

ଦୀପିକାଙ୍କ ଉପହାସ ଦେଖି ରଣଭୀର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, “ମେରୀ କୋଣ୍ଡୋଙ୍କ ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ତୁମେ ଏହାକୁ ବହୁତ ଦୂରକୁ ନେଇ ଆସିଛ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଦେଖିବି।” ବାସ୍ତବରେ ଉଭୟ ରଣଭୀର ଏବଂ ଦୀପିକା ଏହି ସମୟରେ ଘରେ ପରସ୍ପର ସହ ମଜା କରୁଛନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ରଣଭୀର ଦୀପିକାଙ୍କ ଗୋଡ ଧରିଥାଏ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଦୀପିକା ରଣଭୀରଙ୍କୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଶୋଧ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ରଣଭୀର ପୁଣି ଦୀପିକାଙ୍କର ଏକ ନୂତନ ରହସ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ।ବାସ୍ତବରେ ରଣଭୀର ଦୀପିକାଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ଦୀପିକା ମିଠା ହାଜେଲନାଟ୍ କୋକୋ ବିସ୍ତାରିତ ଏକ ପାତ୍ରକୁ ଚାଟୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କୌତୁହଳ ବିଷୟ ହେଉଛି ଅଧା ଦୁନିଆ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଦୀପିକା ଏହାକୁ ରାତିରେ ଖାଉଛନ୍ତି |

ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖିଲେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଦୀପିକା ମିଠା ଖାଦ୍ୟକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଚିତ୍ରରେ ଆଉ ଏକ ଭଲ କଥା ହେଉଛି ଦୀପିକା ଏହି ପାତ୍ରରୁ କମ୍ପାନୀର ଲେବଲ୍ ବାହାର କରିଥିଲେ I ଏହାକୁ ‘ଖିଲଜୀ’ ଲେବଲ୍ ସହିତ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଖିଲଜୀ ନାମକ ଚରିତ୍ରଟି ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ‘ପଦ୍ମାବତ’ ଅଟେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣଭୀର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଭଲ, ଏହି ଛବି ସେୟାର କରି ରଣଭୀର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେ ରାତିର ଅନ୍ଧକାରରେ ଖିଲଜୀ ଖାଇଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ, ପ୍ରତିଶୋଧ ମିଠା ଅଟେ |

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଭାରତରେ ଚାଲିଥିବା ତାଲା ଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ଅଟକି ରହିଛି। ସମ୍ପ୍ରତି ସମସ୍ତ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ଅଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନ୍ସି’ ମାର୍ଚ୍ଚ 24 ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା I କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ ଯୋଗୁଁ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନୂଆ ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନ୍ସି’ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

The post ଲକଡାଉନ ରେ ଅଧା ରାତିରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ? ସ୍ୱାମୀ ରଣବୀର ଫଟୋ ହିଁ ଲିକ୍ କରିଦେଲେ … appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here