ଲକଡାଉନ ମଝିରେ ସଲମାନ ଖାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଡ ଧମକା, ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ …

0
Advertisement

ଯେପରି କି ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ କରୋନା ମହାମାରୀ କୁ ନେଇ ସାରା ବିଶ୍ୱ ରେ ଆର୍ଥିକ ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା ଦେଖିବା କୁ ମିଳିଛି ଓ ଅନେକ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହେଇଯାଇଛି I କରୋନାଙ୍କ ଏହି ପରିବେଶରେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ ଦୈନିକ ମଜୁରୀ କରୁଥିବା ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି |ଏବେ ସଲମାନ ଖାନ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ମଧ୍ୟ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏକ ମିଡିଆ ହାଉସ ଅନୁଯାୟୀ ସଲମାନ ଖାନ କରୋନା ଉପରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଗୀତ ସହିତ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ। ସଲମାନ ନିଜେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ରହିବେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୋମବାର ଠାରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏହି ଗୀତ ଶୁଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଏହାର ଟିଜର ଭିଡିଓ ସଲମାନ ଖାନ ନେଇକି ଆସି ସାରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହାକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ମ୍ୟାନେଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଗୀତର ରେକର୍ଡିଂ ହେଇ ଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ଗୀତ ଏବେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଇ ସାରିଛି | ସେହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଡିଓ ପାଇଁ 27 ଏପ୍ରିଲ୍ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହାର ଅଡିଓ ସଂସ୍କରଣ ମଧ୍ୟ 27 ଏପ୍ରିଲରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ |

ଏହି ସମୟ ରେ କରୋନା ର ଏହି ଗୀତ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ନେଇ ସଲ୍ମାନ ଙ୍କ ର ଦର୍ଶକେ ବେଶ ଅପେକ୍ଷ୍ୟା ରେ ଥିଲେ I ଯେପରି କି ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଅଭିନେତା ସଲ୍ମାନ ଅନେକ ସମୟ ରେ କମେଡି ଭିଡିଓ ଦ୍ୱାରା ନିଜ ଦର୍ଶକ ଙ୍କ ର ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥାନ୍ତି Iଏବେ ଏହି ଗୀତଟି ୟୁଟୁବରେ ହଲଚଲ କରିବ ବୋଲି ଆମର ଆଶା ଅଛି |

The post ଲକଡାଉନ ମଝିରେ ସଲମାନ ଖାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଡ ଧମକା, ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ … appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here