ଲକଡାଉନରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ମଦ ବଣ୍ଟନ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଭିଡିଓ ଦେଖିକି ଲୋକମାନେ କହିଲେ, ‘ଭାଇ ତୁ ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯିବୁ’

0
Advertisement

କରୋନା ଭାଇରସ ଓ ଲକଡାଉନ୍ କାରଣରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କିଛି ନା କିଛି ସମସ୍ୟା ତ ନିଶ୍ଚୟ ହେଉଛି | ବିଶେଷକରି ମଦ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜରୁରୀ ସାମଗ୍ରୀ ଏତେ ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଇ ପାରୁନାହିଁ | ଏହି ସମୟରେ, ସବୁଦିନ ମଦ ପିଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଇଯାଇଛି | ସେମାନଙ୍କ ଶରୀର ପ୍ରତିଦିନ ମଦ୍ୟପାନ କରିବାର ଆଦି ହେଇସାରିଛି , ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଯେତେବଳେ ତାଙ୍କୁ ମଦ ମିଳୁନାହିଁ ତ ସେମାନେ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରୀ ସମସ୍ୟା ବି ହେଉଛି। କେରଳରେ ମଦ୍ୟପାନ ଅଭାବରୁ କିଛି ଲୋକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଅଟେ। ତାଲା ବନ୍ଦ ହେତୁ ତାଙ୍କ କାମ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଦୁଇଓଳି ରାସନ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନାହିଁ, ତେବେ ସେମାନେ କେଉଁଠାରୁ ମଦ୍ୟପାନ କରିବେ |

ଏବେ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କ ଦୁଃଖ ଦୁର କରିବା ପାଇଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ନିବାସୀ କୁମାର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ମଦ ପ୍ୟାକ ବନେଇ ବଣ୍ଟନ କରୁଛନ୍ତି। ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ANI ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି କୁମାର କହିଛନ୍ତି, “ଗତକାଲି ମୁଁ ମୋର କାମ ଶେଷ କରି ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲି। ଏହି ସମୟରେ, ମୁଁ ଚମ୍ପାପେଟ ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି, ଯେଉଁମାନେ ମଦ୍ୟପାନ ନକରିବାରୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ | ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା।”

କୁମାର ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ ଆଲକୋହଲ ର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି କିମ୍ବା ସେମାନେ ଏହାର ଆଦି ଅଟନ୍ତି। ମୋ ଘରେ ଗୋଟେ ବୋତଲ ମଦ ଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ଏହାର ପ୍ୟାକ ତିଆରି କରି ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କୁ ବଣ୍ଟନ କଲି। ” କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ରବିବାର ସକାଳେ ସେ ଏହି ମଦକୁ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାଣ୍ଟିଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଏହାର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିଲା । କୁମାର ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିବା ନୁହେଁ, ବରଂ ସେ କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୁମାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ସେ କୁମାରଙ୍କ ଏହି କାମକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୁମାରଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ଚାଲ ପ୍ରଥମେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା |

ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ କିଛି ଲୋକ କହିଥିଲେ ଯେ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ଏହି ଲୋକମାନେ ପ୍ରକୃତ ହିରୋ ସାଜିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ, ଲକଡାଉନରେ ମଦ ପିଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏବେ ସମୟ ଆସିଯାଇଛି ଚାଲ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ସିଫ୍ଟ ହେଇଯିବା । ସେହି ସମୟରେ, ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କୁହନ୍ତି ଭାଇ ତୁମେ ଏହି ଭଲ କାମ ପାଇଁ ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯିବ |

The post ଲକଡାଉନରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ମଦ ବଣ୍ଟନ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଭିଡିଓ ଦେଖିକି ଲୋକମାନେ କହିଲେ, ‘ଭାଇ ତୁ ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯିବୁ’ appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Publisher : //odianews24.info/lak-duanre-mada-bantu-thila/

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here