ରିଲିଜ ହେଲା ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ’କମଲ’ : ଶାହରୁଖ କହିଲେ ବଡ଼ ହୃଦୟର କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

0
Advertisement


ମୁମ୍ବଇ : ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ’କମଲ’ ମାର୍ଚ୍ଚ ୬ରେ ଶୁକ୍ରବାର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ରିଲିଜ ହେବା ପରଠାରୁ ଏହାକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳୁଛି। ଏପରିକି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ନେଇ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ଼ର କିଙ୍ଗ ଖା ଶାହରୁଖ ଖାନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ସିନେମାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଟିମକୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଶଂସା କରି ଶାହରୁଖ ଦୁଇଟି ଶବ୍ଦ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “କମଲ” ହେଉଛି ଏକ ବଡ଼ ହୃଦୟ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜ୍ଝ ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଫିଲ୍ମର କାଷ୍ଟଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ସେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ’ଏକ ବଡ଼ ହୃଦୟ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର … ଏବଂ କିଛି ଭଙ୍ଗା ହୃଦୟ। ଆଶା କରେ ଯେଉଁମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖିବେ ଫିଲ୍ମରୁ ଭଲପାଇବା ପାଇବେ। ଦଳ ପାଇଁ ଶୁଭକାମନା … ଏବଂ କେବଳ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ବିକଳ୍ପ କ’ଣ। ’ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ’କମଲ’ ଜଣେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା କଳାକାରଙ୍କ ପ୍ରକୃତ କାହାଣୀ ଦର୍ଶାଇଛି।

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here