ଯାଉ ଯାଉ ନିଜ ପରିବାର ପାଇଁ ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଦେଇ ଗଲେ ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍, ସାତ ପୁରୁଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବସିକି ଖାଇଲେ ବି ସରିବନି …

0
Advertisement

ଇରଫାନ ଖାନ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ବୁଧବାର ମୁମ୍ବାଇର କୋକିଲାବେନ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ। ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ମସ୍ତିଷ୍କ ଟ୍ୟୁମରର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। କୋଲୋନ ସଂକ୍ରମଣ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଜୀବନ୍ତ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ | ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଶୋକ ସାଗରରେ ବୁଡି ରହିଛି। ବଡ କଳାକାରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି |

ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ
ଦୁଇ ପୁଅ ବାବିଲ ଏବଂ ଆୟାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁତାପା ସିକଦାର ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛୁ ଇରଫାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ କେତେ ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡିଛନ୍ତି। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଇରଫାନ ଖାନ ମୋଟ 321 କୋଟି ଟଙ୍କା ମାଲିକ ଥିଲେ। ସେ ଥିଏଟର ଜଗତରେ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନରୁ ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ | ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ଅଭିନୟ ଫି ଆଦାୟ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଲାଭରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ଘର, ଜୁହୁ ରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ସର୍ବାଧିକ ଆୟକର ଦେଉଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଇରଫାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଗଣାଯାଇଥିଲା।

ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ 15 କୋଟି ଫି
ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ଦେୟ 15 କୋଟି ଟଙ୍କା ଥିଲା। ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ କରିବା ପାଇଁ 4 ରୁ 5 କୋଟି ଚାର୍ଜ କରୁଥିଲେ | ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେ 110 କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିନିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଇରଫାନ ଖାନ ଲଜ୍ଜରୀ କାରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ଟୟୋଟା ସିଲିକା, ମେସେରତି କ୍ୱାଟ୍ରୋପୋର୍ଟ, ବିଏମଡବ୍ଲୁ ଏବଂ ଅଡି କାରର ମାଲିକ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ମୋଟ ମୂଲ୍ୟ ତିନି ରୁ ପାଞ୍ଚ କୋଟି ଟଙ୍କା। ସେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଲେ
ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଚକିତ ହୋଇପଡିଛି, ସେତେବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ଦୁଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସିନେମା ଏବଂ ଥିଏଟର ଜଗତ ପାଇଁ ଏକ ବଡ କ୍ଷତି। ବିଭିନ୍ନ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କର ବହୁମୁଖୀତା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ସ୍ମରଣ କରାଯିବ | ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି |

2018 ରେ ରୋଗ ଚିହ୍ନଟ ହେଇଥିଲା
ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ନ୍ୟୁରୋଏଣ୍ଡୋକ୍ରାଇନ୍ ଟ୍ୟୁମରର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। 2018 ରେ ତାଙ୍କର ଅସୁସ୍ଥତା ଆବିଷ୍କାର ହେବା ପରେ ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ 2019 ରେ ଭାରତ ଫେରିବା ପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଂରାଜୀ ମଧ୍ୟମ’ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ। ମୂଳତ ଇରଫାନ୍ ରାଜସ୍ଥାନର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ।

The post ଯାଉ ଯାଉ ନିଜ ପରିବାର ପାଇଁ ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଦେଇ ଗଲେ ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍, ସାତ ପୁରୁଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବସିକି ଖାଇଲେ ବି ସରିବନି … appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here