ମା କରିଛନ୍ତି ତିନି ତିନିଟି ବିବାହ, ପୁଅ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାର, ଏବେ ତାଙ୍କଠୁ ୧୩ ବର୍ଷ ସାନ ପତ୍ନୀ ସହିତ ଅଛନ୍ତି ଖୁସି…

0
Advertisement

ବଲିଉଡର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଅଭିନେତା ସହିଦ କପୁର ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସର୍ବାଧିକ ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ | ପୂର୍ବ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କବୀର ସିଂ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ 300 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲେ। ସହିଦ କପୁର ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଜର୍ସିର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି I କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଘରେ ଅଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତା ସହିଦ କପୁର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମେରା ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, ଏହି ଦମ୍ପତିମାନେ ସର୍ବଦା ଜିମ୍ ଠାରୁ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ କିମ୍ବା ବିମାନବନ୍ଦର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖାଯାଏ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଥରେ ଶାହିଦ ଏବଂ ମେରା ଯୋଡି ଜିମରେ ବ୍ୟାୟାମ ଶେଷ କରିବା ପରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଆପଣ ହୁଏତ ଜାଣି ନଥିବେ, କିନ୍ତୁ ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ମା ନୀଲିମା ଆଜିମ 90 ଦଶକର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି | ଯିଏ କି ଥରେ ନୁହେଁ ବରଂ ତିନିଥର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ନୀଲିମା ପ୍ରଥମେ 1975 ମସିହାରେ ଭାରତୀୟ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ରାଜା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। 1984 ରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ନୀଲିମା ଆଜିମ 1989 ମସିହାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ପଙ୍କଜ କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ପୁଅ ସହିଦ କପୁର ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସାନା କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ |

ଯାହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇଥିଲା | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ | ଯାହା ପରେ 1990 ମସିହାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ରାଜେଶ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ସହ ନୀଲିମା ଙ୍କ ର ବିବାହ ହେଇଥିଲା । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଯେଉଁଥିରେ ଇଶାନ ଖଟ୍ଟର ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ | ତେବେ ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ତିଷ୍ଠି ରହିଲା ନାହିଁ। ଏବଂ ଆଜି ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି |


କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ଠାରୁ ମେରା ରାଜପୁତ 13 ବର୍ଷ ସାନ | 2015 ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଆଜି କିଏ ଏକ ପୁଅ ଜୈନ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମିଶାଙ୍କର ପିତାମାତା | ବୟସରେ ଏତେ ବୃଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ପରସ୍ପର ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି |

The post ମା କରିଛନ୍ତି ତିନି ତିନିଟି ବିବାହ, ପୁଅ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାର, ଏବେ ତାଙ୍କଠୁ ୧୩ ବର୍ଷ ସାନ ପତ୍ନୀ ସହିତ ଅଛନ୍ତି ଖୁସି… appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here