ମହିଳାମାନେ ଜାଣି ନିୟନ୍ତୁ ହସ୍ତମିଥୁନ ଦ୍ଵାରା ହେଉଥିବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲାଭ ସମ୍ପର୍କରେ

0
Advertisement


ଯେତେବେଳେ ମାଷ୍ଟରବେସନ୍ କଥା ଆସେ, ଅନେକ ଲୋକ ଏହା କୁ ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ଏହା ନିଜକୁ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଉପାୟ | ଠିକ୍ କହିବାକୁ ଗଲେ, ନିଜ କୁ ଖୁସି ରେ ଦେଖିବା ର ଏହା ଏକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅଟେ I ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜ ର ଶରୀର କୁ ଜାଣିପାରିବେ I

ଅନେକ ସୁବିଧା ରହିକି ମଧ୍ୟ ମାଷ୍ଟରବେସନ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଲୋକେ ବୁଝି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ସୂଚନାର ଅଭାବ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା କୁ ନେଇ , ଲୋକମାନେ ଏହି କଳା କୁ ଏକ ଭୁଲ ଦୃଷ୍ଟି ରେ ଦେଖନ୍ତି I ଏହା ନିଜକୁ ଖୁସି କରିବାର ଏକ କଳା ମଧ୍ୟ ଅଟେ | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଉପରେ ମାଷ୍ଟରବେସନ୍ ର ପ୍ରଭାବ କ’ଣ ରହିଛି ?

ଏହା କୌଣସି ପରିହାସ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଭେଜିନାଲ୍ ଡିଟକ୍ସ କୁହାଯାଏ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଗର୍ଭାଶୟ ଟାଣୀହେଇଥାଏ , ଏହା ଦ୍ୱାରା ମ୍ୟୁକସ ଭିତର କୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥାନ୍ତି I ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଟ୍ୱେଣ୍ଟିଙ୍ଗ ନାମ ରେ ପରିଚିତ ଅଟେ I ଯାହା କି ସ୍ଵଭାଵିକଲ ଇନଫେକ୍ସନ ରୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ରକ୍ଷ କରିଥାଏ I

The post ମହିଳାମାନେ ଜାଣି ନିୟନ୍ତୁ ହସ୍ତମିଥୁନ ଦ୍ଵାରା ହେଉଥିବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲାଭ ସମ୍ପର୍କରେ appeared first on Odianews24.info.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here