ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାୟଗଡ଼ରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କୋଠା: ୨ ମୃତ, ୧୭ ଗୁରୁତର

0
ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାୟଗଡ଼ରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କୋଠା: ୨ ମୃତ, ୧୭ ଗୁରୁତର
Advertisement

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାୟଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅଘଟଣ। ଗତକାଲି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାୟଗଡ଼ ଜିଲାରେ ଏକ ୫ ମହଲା କୋଠାର ଉପର ୩ ମହଲା ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟ ହେବା ସହ ୧୭ ଜଣ ଗୁରୁତର ରହିଛନ୍ତି ଓ ଅନେକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଘରଟି ପ୍ରାୟ ୧୦ ବର୍ଷର। ବର୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ୧୮ ଜଣ ଫସିରହିଛନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଏନଡ଼ିଆରଏଫ ଦଳ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରହିଛନ୍ତି। ଏହି ବଡ଼ ଅଟ୍ଟାଳିକାରେ ପ୍ରାୟ ୪୭ଟି ପରିବାରର ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ରହୁଥିଲେ।

କୋଠା ଭୁଶୁଡ଼ିବା ଘଟଣାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ ଗଭୀର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିବା ଓ ଆହତ ହୋଇଥିବା ପରିବାରଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନ ପ୍ରତି ମୁଁ ନିଜର ଗଭୀର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରୁଛି। ଗୁରୁତର ଆହତଙ୍କର ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରୁଛି।

ଅପରକ୍ଷେ ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଗଭୀର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଟ୍ୱିଟ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି , ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାୟଗଡ଼ରେ କୋଠା ଭୁଶୁଡ଼ିବା କାରଣରୁ ମତେ ଖୁବ ଦଃଖ ଲାଗିଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିବା ଓ ଆହତ ହୋଇଥିବା ପରିବାରଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନ ପ୍ରତି ମୁଁ ନିଜର ଗଭୀର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରୁଛି। ଗୁରୁତର ଆହତଙ୍କର ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରୁଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଧିକାରୀ ଓ ଏନଡ଼ିଆରଏଫ ଦଳ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବା ସହ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସହାୟତା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।

The post ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାୟଗଡ଼ରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କୋଠା: ୨ ମୃତ, ୧୭ ଗୁରୁତର appeared first on Odisha Link.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Publisher : //www.odishalink.com/2020/08/25/president-ram-nath-kovind-and-pm-modi-tweet-on-maharastra-building-collapsed/

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here