ମରି ଯାଇଥିବା ଝିଅର ଶରୀରରୁ ବାହାରୁଥିବା ଆତ୍ମାର ଭିଡ଼ିଓ ସିସିଟିଭିରେ ହେଲା ରେକର୍ଡ, ଛୋଟ ଛୁଆ ଏହି ଭିଡିଓ ଜମାରୁ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ …

0
Advertisement

ଆଜି ବି, ଏହା ଏକ ବିରାଟ ରହସ୍ୟ ହୋଇ ରହିଛି ଯେ ଜଣେ ମଣିଷ କିପରି ବଞ୍ଚେ, ସେଠାରେ କେଉଁ ଆତ୍ମା ରହିଛି ଓ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି କୁ ଜୀବନ୍ତ ରଖେ | ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରାଣ ଅଛି, ମୃତ୍ୟୁ ପରେ, ଏହା ଚାଲିଯାଏ | ବୈଜ୍ଞାନିକ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ କରିବାରେ ସେମାନେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।

ବୈଜ୍ଞାନିକ ମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ସେଠାରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଶକ୍ତି ଅଛି ଯାହା ମନୁଷ୍ୟକୁ ଜୀବିତ ରଖେ କିନ୍ତୁ ତାହା ହିଁ କେହି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ | କିଛି ଲୋକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମାନବ ଶରୀରର ଆତ୍ମା ଅପସାରିତ ହୁଏ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ପରିତ୍ରାଣ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯାଆନ୍ତି | ଯେଉଁ ଆତ୍ମାମାନେ ପରିତ୍ରାଣ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନେ ଭ୍ରମଣ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆମକୁ ଭୂତ ଭଳି ଚଲାନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରାନ୍ତରୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଏସବୁ ଅର୍ଥହୀନ | କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡାଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଜିନିଷକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ହେବ ଯେ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଆତ୍ମା କିପରି ଶରୀରରୁ ବାହାରି ଆସେ |
ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ହେବେ ଯେ ଦେହାନ୍ତ ହେବା ପରେ, ଶରୀରରୁ ଯାଉଥିବା ପ୍ରାଣ କିପରି ବାହାରକୁ ଆସେ | ଏହି ଘଟଣା ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର, ଜଣେ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଝିଅ ର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଝିଅ ଟି ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଗାଡି ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ gଝିଅ ଟି ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଶରୀରରୁ କିଛି ବାହାରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ, ସେ ଟିକେ ଅନ୍ଧକାର | ସେ ଛାଇ ଭଳି ବାହାରକୁ ଆସୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି | ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଆତ୍ମା | ତାଙ୍କ ଶରୀରରୁ ବାହାରୁଥିବା ଆତ୍ମାକୁ ସିସିଟିଭିରେ ବନ୍ଦୀ କରାଯାଇଛି | ବିଦାୟପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରାଣର ଏହି ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କାଷ୍ଟ କରାଯାଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ଚାରି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି |

ତଥାପି ଏହା ସତ କି କାହାର ଉପହାସ ଜଣା ନାହିଁ, ଯିଏ କେବଳ ଖ୍ୟାତି ପାଇବା ପାଇଁ ଫୋଟୋଶପ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଏହି ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଛି | ଠିକ୍ ଯାହା ବି ହେଉ, ଏହା ପରେ ଜଣା ପଡିବ | ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଭିଡିଓ ଟି ଦେଖନ୍ତୁ

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ –

The post ମରି ଯାଇଥିବା ଝିଅର ଶରୀରରୁ ବାହାରୁଥିବା ଆତ୍ମାର ଭିଡ଼ିଓ ସିସିଟିଭିରେ ହେଲା ରେକର୍ଡ, ଛୋଟ ଛୁଆ ଏହି ଭିଡିଓ ଜମାରୁ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ … appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Publisher : //odianews24.info/kaeda-heigala-nahele-kehibi/

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here