ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଅଫିସରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ବୃଦ୍ଧ, ସାହାବ..ପ୍ରଥମେ ମୋ କାଗଜ ଦେଖନ୍ତୁ…କାଗଜ ଦେଖି ଅଫିସର ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

0
Advertisement


ହରିୟାଣାରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ଏକ କାଗଜ ଧରି ବିଜୁଳି ବିଭାଗର ଚକ୍କର କାଟୁଛନ୍ତି । ସେ ଯେଉଁ କାଗଜ ଧରିଛନ୍ତି ସେହି କାଗଜଟି ହେଉଛି ବିଜୁଳିର ବିଲ୍ । ଯେଉଁ ଲୋକର ବିଲ୍ ଦୁଇ ମାସରେ ପାଖା ପାଖି ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ଆସେ, ସେହି ବିଲ୍ ହଠାତ ୧୦୦ ଗୁଣ ଅଧିକ କେମିତି ହେଲା ? ସେ କେମିତି ବିଜୁଳିର ବ୍ୟବହାର କଲା ଯେ ତାର ବିଲ୍ ଏତେ ବଢିଗଲା ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବିଲ୍ କୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ପାଇଁ ବୃଦ୍ଧ ଜଣକ ଅଫିସରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ ଓ କହିଥିଲେ ସାର ପ୍ରଥମେ ମୋର ଏହି କାଗଜ ଦେଖନ୍ତୁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ । ସେହି ବୃଦ୍ଧ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଶାଦିପୁରା ଗାଁର କୃଷକ ସୁନେହରା ।

ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ସୁନେହରା କହିଥିଲେ, ସେ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ବିଲ୍ ପୁରା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଏହିଥର ଆସିଥିବା ବିଲ୍ ଦେଖି ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯାଇଥିଲା । କାରଣ ଏହି ବିଲ୍ ଥିଲା ୧ ଲକ୍ଷ ୯ ସହ ୪୪ ଟଙ୍କା । ବିଲ୍ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସୁନେହରା ଦଉଡି ଦଉଡି ବିଜୁଳି ବିଭାଗକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ସୁନେହରା ଅଫିସରଙ୍କୁ କହିଲେ, ସାର ମୋ ବିଲ୍ ଦେଖନ୍ତୁ ।

ଅଫିସର ଯେବେ ବିଲ୍ ଦେଖିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କୌଣସି ଲୋକ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିନଥିଲେ । ସୁନେହରା କହିଲେ କି, ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ସେ ୬୦୦ ଟଙ୍କାର ବିଲ୍ ଭରିଥିଲେ । ସେ କହିଲେ କି, ତାଙ୍କ ମିଟର ର ରିଡିଂ ଠିକ ଭାବରେ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ହେଲେ ବିଜୁଳି ବିଭାଗ ବିଲ୍ ରେ ସୁଧାର କରିବାର ଆଶ୍ଵାସନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

The post ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଅଫିସରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ବୃଦ୍ଧ, ସାହାବ..ପ୍ରଥମେ ମୋ କାଗଜ ଦେଖନ୍ତୁ…କାଗଜ ଦେଖି ଅଫିସର ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ appeared first on Odia News.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here