ବିବାହିତ ହେବା ପରେ ବି ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରଖିଥିଲେ ସମ୍ବନ୍ଧ, ଯେତେବେଳେ କାଜଲ ଜାଣିଲେ ତ …

0
Advertisement


ବଲିଉଡ ରେ ସିଂଘମ ଅଜୟ ଦେଵଗନ ଙ୍କ ର ପରିଚୟ ର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ I ଯେପରି କି ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଅଜୟ ଦେଵଗନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ରେ ଅନେକ ସୁପର ହିଟ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି I ବିଗତ ଦିନ ରେ ଅଜୟ ଦେଵଗନ ଙ୍କର ବିବାହ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଙ୍କ ସହ ହେଇଚି I ତେବେ ଆଜି ଆମେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଯାହା ଙ୍କୁ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଜୟ ଦେଵଗନ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ I

ଆଜି ଆମେ ଏଠାରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ର ବିଷୟ ରେ କହିବା କୁ ଯାଉଛେ ସେ ବଲିଉଡ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ଅଟନ୍ତି I ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ୱାନ୍ସ ଆପନ ଏ ଟାଇମ ର ସୁଟିଂ ସମୟ ରେ ଅଜୟ ଦେଵଗନ ଓ କଙ୍ଗନା ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ଗଢି ଉଠିଥିଲା I

ଅନେକ ଦର୍ଶକ ଙ୍କ ର କହିବା ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର କୁ ଏହି ସମୟ ରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ I ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କାଜଲ ଏହା ଜାଣିବା କୁ ପାଇଥିଲେ ତ ସେ ଅଜୟ ଙ୍କୁ କଙ୍ଗନା ଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ I ଏହିପରି ଅଜୟ ଦେଵଗନ , କଙ୍ଗନା ଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଥିଲେ I ଏବଂ କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରେ ଏହା କହିଥିଲେ କି ସେ ଜଣେ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ର ଏକ ବଡ଼ ଭୁଲ ଥିଲା I

The post ବିବାହିତ ହେବା ପରେ ବି ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରଖିଥିଲେ ସମ୍ବନ୍ଧ, ଯେତେବେଳେ କାଜଲ ଜାଣିଲେ ତ … appeared first on Odianews24.info.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here