ବିକ୍ରି ହୋଇଗଲା ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ଆଲିଶାନ ବଙ୍ଗଳା, ହରିୟାଣା ଚୀଫ ମିନିସ୍ଟର ଦେଇଥିଲେ, ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ହେଲା ଡିଲ

0
Advertisement


ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ବଲୀଉଡର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ହରିୟାଣାରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ଏକ ଆଲିଶାନ ବଙ୍ଗଳା ଥିଲା ଯାହାର ଡିଲ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୁରା ହୋଇ ଯାଇଛି । ବଙ୍ଗଳାର ରେଜେସ୍ଟ୍ରୀ କରିବା ପାଇଁ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ଡା. ଶ୍ରୀରାମ ନେନେ ହରିୟାଣାର ପଞ୍ଚକୁଲା ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେତେ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ମାଧୁରୀଙ୍କର ଏହି ଆଲିଶାନ ବଙ୍ଗଳା ଓ କିଏ ଅଟେ ଏହି ବଙ୍ଗଳାର ନୂଆ ମାଲିକ । କହିବାକୁ ଗଲେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ଏହି ଆଲିଶାନ ବଙ୍ଗଳା ପଞ୍ଚକୁଲାର ଏମଡୀସୀ ସେକ୍ଟର ୪ରେ ଅବସ୍ଥିତ ।

ବର୍ଷ ୧୯୯୬ରେ ଚୀଫ ମିନିସ୍ଟର ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କୁ ଏହି ବଙ୍ଗଳା ଦେଇଥିଲେ । ବଙ୍ଗଳାର ନମ୍ବର ୩୧୦ ଅଟେ । ଏହି ବଙ୍ଗଳାର ରେଜେସ୍ଟ୍ରୀ ପାଇଁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦ୍ଵିପହର ୨.୦୦ ସମୟରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ଡା. ଶ୍ରୀରାମ ମାଧବ ନେନେ ପଞ୍ଚକୁଲା ତହସିଲ କୁ ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ପାଖାପାଖି ୧ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ତ କାଗଜ ପତ୍ର କାମ ଓ ରେଜେସ୍ଟ୍ରୀ କାମ ପୁରା କରାଗଲା । ଏହା ପରେ ରେଜେସ୍ଟ୍ରୀର ପୁରା କାର୍ଯ୍ୟ ଜ୍ଞାନ ଡକ୍ୟୁମେଂଟ ସେଣ୍ଟର ତରଫରୁ ପୁରା କରାଗଲା ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏମଡୀସୀ ବଙ୍ଗଳାକୁ ୩ ଜଣଙ୍କ ନାମରେ ରେଜେସ୍ଟ୍ରୀ କରିଲେ । ଯାହାଙ୍କର ନାମ ଅମିତ ତନେଜା, ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ତନେଜା ଓ ମନୀ ତନେଜା ଅଟେ । ବଙ୍ଗଳାର ରେଜେସ୍ଟ୍ରୀ ୩.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ହୋଇଛି । ତହସୀଲଦାର ବିରେନ୍ଦ୍ର ଗିଲ ଓ ନାୟବ ତହସୀଲଦାରଙ୍କ ଅନୁସାରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ତାଙ୍କର ପାୱାର ଅଫ ଅଟର୍ନୀ ଆଣି ଏମଡୀସୀ ସେକ୍ଟର ୪ ବଙ୍ଗଳାକୁ ବିକ୍ରି କରିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ । କାଗଜ ପତ୍ରର ପୂରାପୂରି ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ହିଁ ଏହି ରେଜେସ୍ଟ୍ରୀକୁ ପୁରା କରାଗଲା ।

୧୯୯୬ରେ ହରିୟାଣାର ତତ୍କାଳୀନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚୌଧୁରୀ ଭଜନଲାଲ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କୁ ଚୀଫ ମିନିସ୍ଟର କୋଟାରୁ ଏହି ବଙ୍ଗଳା ଦେଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ୨.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ । ପଞ୍ଚକୁଲା ତହସିଲରେ ମିଡିଆ ଆସିବା କାରଣରୁ ଶ୍ରୀରାମ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଓ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରି ସେ କହିଲେ କି ପର୍ଶନାଲ କାମରେ ମିଡିଆକୁ ଦଖଲ ଦେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

ମିଡିଆ ସହିତ ତହସିଲ ଅଫିସରେ ଆହୁରି ବି କେତେକ ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସେଠାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଯେମିତି ହିଁ ଶ୍ରୀରାମ ନେନେ ତହସିଲ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ତ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ସେଶନ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଲେ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଏହି ବଙ୍ଗଳା ୧୧୨ ସ୍କୋୟାର ମୀଟର କଭର କରିଛି ।

The post ବିକ୍ରି ହୋଇଗଲା ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ଆଲିଶାନ ବଙ୍ଗଳା, ହରିୟାଣା ଚୀଫ ମିନିସ୍ଟର ଦେଇଥିଲେ, ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ହେଲା ଡିଲ appeared first on Odia News.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here