ବହୁତ ବର୍ଷ ପରେ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଖୋଲିଲେ ରାଜ, କହିଲେ ଏଥିପାଇଁ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ କରିଥିଲେ ବ୍ରେକ ଅପ୍

0
Advertisement


ବଲିଉଡ୍ ଏକ ବିଶାଳ ଦୁନିଆ ସେଥିପାଇଁ ସବୁବେଳେ ବଲିଉଡ୍ ସହ ଜଡିତ ବିଭିନ୍ନ ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଟପ୍ ଯୋଡି ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ । ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକ ସଫଳ ଫିଲ୍ମ ଯୋଡି ରୂପରେ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇଜଣ କିଛି ଟପ୍ ଫିଲ୍ମ କରିଲେ ସେତେବେଳେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଫେୟାର ର ଖବର ଆସିଥିଲା ।

ଏହି କଥା ମଧ୍ୟ ସତ ଏମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅଧିକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲି ନଥିଲା । କିଛି ସମୟରେ ଏମାନଙ୍କର ବ୍ରେକ ଅପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ସେହି ଭିଡିଓରେ ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ରବିନା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଥିବାର କାହାଣୀ କହିଛନ୍ତି ।

ରବିନା କହିଛନ୍ତି କି ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ବିରାମ ଦେଇ ବିବାହ କରିବା ତାଙ୍କ ନିଜସ୍ଵ ନିସ୍ପତି ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ପରଦାକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରୁ ଅକ୍ଷୟ ଏହି କଥା ପାଇଁ ସହମତି ଦେଇ ନଥିଲେ । ରବିନା କହିଲେ କି ଅକ୍ଷୟ ଭାବୁଥିଲେ କି ସେ ରବିନାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଧୋକା ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ରବିନା ତାଙ୍କୁ ସ୍ଵୀକାର କରିବେ । କିନ୍ତୁ ୩ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅକ୍ଷୟ ବାରମ୍ବାର ଧୋକା  ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ରବିନା ତାଙ୍କ ସହ ରହିଥିଲେ । ଏତିକି ନୁହେଁ ଏ ସବୁ ସତ୍ତ୍ୱେ ବି ସେ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କି ସେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ବାନ୍ଧି ରଖିବେ ।

ରବିନା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଲେ କି କେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କର ବିଶ୍ଵାସୀ ହେବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ଵ ରଖୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏକଥା ମଧ୍ୟ ସତ ଅଟେ କି ଏହି ଦୁଇଜଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଲଗା ଅଲଗା ହୋଇଯାଇ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ଯାପନ କରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ରବିନା ଅନିଲ ଥଡାନୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ସେଇଠି ଅକ୍ଷୟ ଟ୍ୱିଂକଲ ଖନ୍ନାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରୁଛନ୍ତି ।

The post ବହୁତ ବର୍ଷ ପରେ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଖୋଲିଲେ ରାଜ, କହିଲେ ଏଥିପାଇଁ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ କରିଥିଲେ ବ୍ରେକ ଅପ୍ appeared first on Odia News.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here