ବଲିଉଡର ଚମକଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ସନିଙ୍କ ଦେଓଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏପରି କି ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କର ଦିୱାନା ହୋଇଯିବେ ଆପଣ

0
Advertisement


ଯେତେବେଳେ ବି ଜଣେ ଅଭିନେତା ବଲିଉଡରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୁଅନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଆଜିର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଯୁଗରେ, ବଲିଉଡ କଳାକାରଙ୍କ ସମଗ୍ର ପରିବାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୁଏ | କିନ୍ତୁ କିଛି ହିରୋଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି I ଯେଉଁମାନେ ମିଡିଆର ନୂଆ ଆଲୋକଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ, ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଜାଣନ୍ତି | ପୂଜା ଦେଓଲ ଏପରି ଜଣେ ପତ୍ନୀ। ଆପଣ ସମସ୍ତେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି | ସନ୍ନିଙ୍କ ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିୟର ବେଶ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଛି | ସନ୍ନି ଦେଓଲ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ବଡ ଏବଂ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ତଥାପି କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ କଥା ଦେଖିବା ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ପିତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ସାନଭାଇ ବବି ଦେଓଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିବେ | ତେବେ ସନ୍ନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୂଜା ଦେଓଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କେହି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହାର ଗୋଟିଏ କାରଣ ହେଉଛି ପୂଜା ବଲିଉଡର ଆଲୋକଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ସନିଙ୍କ ସହ ସେ କୌଣସି ପାର୍ଟୀ, ଇଭେଣ୍ଟ କିମ୍ବା ପୁରସ୍କାର ଶୋ’କୁ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଆମେ ସନ୍ନିଙ୍କ ପ୍ରିୟ ପତ୍ନୀ ପୂଜା ଦେଓଲଙ୍କ କିଛି ବିରଳ ଫୋଟୋ ଦେଖାଇବାକୁଯାଉଚୁ ।

ଏହି ଛବିଗୁଡ଼ିକରେ ପୂଜା ଦେଓଲ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସମୟରେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ତଥାପି, ପରଦାରେ ଦେଖାଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେ ଏହା ପଛରେ କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୂଜା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖକ। ଦେଓଲ ପରିବାରର ‘ୟାମଲା ପାଗଲା ଦେୱାନା’ ଲେଖିବାରେ ପୂଜା ମଧ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଏବଂ ପୂଜାଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରହସ୍ୟମୟ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ସୂଚନାନୁସାରେ, ଉଭୟ 1984 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ଯେତେବେଳେ ସନ୍ନିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା | ସେହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଏକ ଚିତ୍ର ପତ୍ରିକାର କଭର ପେଜରେ ମଧ୍ୟ ଛପା ଯାଇଥିଲା I

ଏହି ବିବାହରୁ ପୂଜା ଏବଂ ସନ୍ନିଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଥିଲେ, ଯାହାର ନାମ କରଣ ଦେଓଲ ଏବଂ ରାଜଭୀର ଦେଓଲ | କରଣ ଦେଓଲ ଫିଲ୍ମ ‘ପାଲ ପାଲ ଦିଲ କେ ପାସ’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ପୂଜା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଅତି ନିକଟତର | ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭଲ ଯତ୍ନ ନେବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାଆନ୍ତି | ଗୋଟିଏ କାରଣ ହେଉଛି, ସେମାନେ ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଦୂରେଇ ରହି ସୋ’ରୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ସମୟ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ |


ପୂଜା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ରାୟଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ। ପୂଜା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିବାବେଳେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ iଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ରାୟଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ | ତେବେ ସୁନ୍ଦରତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପୂଜା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି। ପୂଜାର ଙ୍କ ର ସୁନ୍ଦରତା ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ |

The post ବଲିଉଡର ଚମକଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ସନିଙ୍କ ଦେଓଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏପରି କି ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କର ଦିୱାନା ହୋଇଯିବେ ଆପଣ appeared first on Odianews24.info.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here