ପୁଣି ଥରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଦେଲେ ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କା

0
Advertisement

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଯୋଗୁଁ ଭାରତୀୟ ଅର୍ଥନୀତିରେ ଗୁରୁତର ଅବନତି ଘଟିଛି। ତାଲା ପଡିଥିବାରୁ ପ୍ରତିଦିନ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହେଉଛି। ଏହି ସମୟରେ, କରୋନା ପରି ବିପଜ୍ଜନକ ଜୀବାଣୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସରକାର ନିରନ୍ତର ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଡାକ୍ତର, ଡାକ୍ତରୀ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବିଭାଗର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅମୂଲ୍ୟ ଅବଦାନ ଦେଉଛନ୍ତି। କୋଭିଡ 19 ବିପକ୍ଷରେ ଯୁଦ୍ଧରେ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି | ତେଣୁ, ଯେଉଁମାନେ ସ୍ୱେଚ୍ଛାକୃତ ଭାବେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସରକାର ‘ପିଏମ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡ ‘ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି I

ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକା ମଧ୍ୟ ଏହି ସାହାଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ‘ପିଏମ କେୟାର ଫଣ୍ଡ’କୁ 25 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିବାକୁ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ହାତ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ପରିମାଣର ଦାନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ବନ୍ଦ କରି ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ଅର୍ଥ ଦାନ କରିଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏହି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ବିଶାଳ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇଁ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଲେଖିଛି, “ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ 2 କୋଟି ଟଙ୍କା ସହାୟତା ଦେଇଥିବାରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଅବଦାନ ସହିତ, ସହରର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | – ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ । ”

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯେତେବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ, ସେମାନେ ବଲିଉଡ ଖେଳାଳି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ଏଠାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଥା ହେଉଛି ଅକ୍ଷୟ ଫିଲ୍ମ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନ୍ସି’ରେ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପ୍ରଥମେ ମାର୍ଚ୍ଚ 24 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ବିସ୍ତାରକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହାର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କମ୍ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ | ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସିଙ୍ଗହମ୍ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ସିମ୍ବା ରଣଭୀର ସିଂ ମଧ୍ୟ ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନ୍ସରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅତିଥି ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ।

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଭାରତରେ କୋଭିଡ -19 ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 28 ହଜାରକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏଥି ସହିତ, ଏହି ଜୀବାଣୁରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ତଥ୍ୟ 886 ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହା ସହିତ 6362 ଲୋକ କରୋନା ରୋଗ ରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭୂତାଣୁକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ନିପାତ କରିବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ହେଉଛି। ଏଥିପାଇଁ ଅନେକ କଠୋର ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ମଧ୍ୟ ନିଆଯାଉଛି |

The post ପୁଣି ଥରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଦେଲେ ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କା appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here