ପୁଣି ଥରେ ଝଲସିଲା ‘ରାମ ଜୀ’ ଙ୍କର ଦୁଃଖ , କହିଲେ- ମତେ କେବେ କୌଣସି ସରକାର ସମ୍ମାନିତ କରିନାହାଁନ୍ତି ଓ …

0
Advertisement

ଆଜିକାଲି, ଦୁରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରସାରଣ ହେଉଥିବା ରାମାୟଣକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ରାମ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅରୁଣ ଗୋବିଲଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଇତି ମଧ୍ୟ ରେ ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ ନିଜ ଦୁଃଖକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଏତେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଇନଥିଲା । ନିକଟରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍‌ରେ ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ହେଉ କିମ୍ବା କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ହେଉ କୌଣସି ସରକାର ମୋତେ ସମ୍ମାନ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଅଟେ। ଏପରିକି ମୁଁ ପଚାଶ ବର୍ଷ ହେବ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଛି| କିନ୍ତୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସମ୍ମାନ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି।

ଅରୁଣ ଗୋଭିଲଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟରୁ ତାଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଏଭଳି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନାଟକର ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସମ୍ମାନ କିମ୍ବା ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ବାସ୍ତବରେ ଅରୁଣ ଏହି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ସେ ଫିଲ୍ମଫେୟାରର ବରିଷ୍ଠ ସହକାରୀ ସମ୍ପାଦକ ରଘୁଭେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ସହ ଟ୍ୱିଟରରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ 62 ବର୍ଷୀୟ ଅରୁଣ ଏହାକୁ ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ।

ଅରୁଣଙ୍କ ଏହି ଟୁଇଟ୍ ପରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି ଏବଂ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ଅରୁଣ ଜୀ ତୁମେ ନିଜେ ସମ୍ମାନ। ଆମ ପାଇଁ ତୁମକୁ କୌଣସି ସମ୍ମାନ ଦିଅ କିମ୍ବା ନ ଦିଅ, ଭାରତର ସମସ୍ତ ଘରେ ତୁମକୁ ରାମା ଭାବରେ ଦେଖ ଏବଂ ପୂଜା କରନ୍ତି | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ କୋଟି କୋଟି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ରାମଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତି | କେହି ଏପରି ସମ୍ମାନ ପାଇ ପାରିବେ କି? ମୋ ପୁଅ ତୁମକୁ ରାମ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି |

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ ପାଇଲେ ନାହିଁ |
ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଅରୁଣ ଗୋବିଲ ନିଜର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ ନିଜକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରାମ ଜୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ସେ କିପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ନାଟକର କାମ ପାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିପାରିନଥିଲେ | ଅରୁଣ ଗୋଭିଲଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତେ ଭଗବାନ ରାମାଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଦେଖିପାରିବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ ଦେଇନଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଅରୁଣଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଗଲା ଯେ ‘ରାମାୟଣ’ ପରେ ସେ ରାମା ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ତେବେ ସେ ଏହି କାରଣରୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ କି? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ରାମାୟଣ” ପରେ ମୋତେ ବ୍ୟବସାୟିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିଲା। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷର ନକାରାତ୍ମକ-ସକରାତ୍ମକ ଦିଗ ଅଛି | ମୁଁ ‘ରାମାୟଣ’ରୁ ଯାହା ପାଇଲି, ମୁଁ ହୁଏତକୌଣସି ସଂଖ୍ୟକ ଫିଲ୍ମ କରି ନ ଥା’ନ୍ତି | ଭଗବାନ ରାମା ତାଙ୍କ ନାମ ମୋ ସହିତ ଜଡିତ କଲେ | ଭଗବାନ ଆଉ କ’ଣ ଦେବେ? ମୁଁ ଜଣେ ମଣିଷ ରହେ, ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଅଟେ। ”

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ରାମାୟଣକୁ ପୁଣି ଥରେ ଟେଲିକାଷ୍ଟ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି ନାଟକର ଚରିତ୍ରମାନେ ପୁଣିଥରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ରାମାୟଣର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଟିଆରପି ପାଇଥିବା ମଧ୍ୟ ବର୍ତମାନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

The post ପୁଣି ଥରେ ଝଲସିଲା ‘ରାମ ଜୀ’ ଙ୍କର ଦୁଃଖ , କହିଲେ- ମତେ କେବେ କୌଣସି ସରକାର ସମ୍ମାନିତ କରିନାହାଁନ୍ତି ଓ … appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here