ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଛାଇଲା ଧୋନୀଙ୍କର ନୂଆ ଲୁକ, ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଶେୟାର କରିଲେ ମାହିଙ୍କ ଫଟୋ

0
Advertisement


ଭାରତର ପପୁଲାର ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ, ଯିଏକି ପ୍ରାୟ ସମୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ସେ କେବେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ତ କେବେ ନିଜର ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ନିଜର ଲୁକକୁ ନେଇ ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଏକ ନୂଆ ଲୁକ ଆପଣାଇଛନ୍ତି ।

ଯାହାର ଫଟୋ ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ବିଲକୁଲ ଅଲଗା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଶେୟାର କରିଲେ ନୂଆ ଲୁକ

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କର ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଲୁକକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଧୋନୀ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । କହିଦେଉଛୁ କି ଏହି ଫଟୋରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନିଜର ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ବିଲକୁଲ ଅଲଗା ଅଟେ । କହିବାକୁ ଗଲେ, ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନିଜର ଚୁଟିକୁ ଉପର ଆଡକୁ ଟେକିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଲୁକ ଚେଞ୍ଜ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଅର୍ଥାତ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ନିଜର ଲୁକକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପରଫେକ୍ଟ ଦମ୍ପତି ଅଟନ୍ତି ଦୁଇ ଜଣ

କହିଦେଉଛୁ କି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ଓ ସାକ୍ଷୀ ଏକ ପରଫେକ୍ଟ ଦମ୍ପତି ଅଟନ୍ତି । କାରଣ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେବଳ ଭଲ ପାଇବା ନୁହେଁ, ଏହା ଛଡା ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ତାଳମେଳ ବି ରହିଥାଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ଯୋଡି ଟପ ଯୋଡି ଅଟେ । କହିଦେଉଛୁ କି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ପରିବାର ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁରା ହୋଇ ଯାଇଛି । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ବି ଅଛି, ଯିଏ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ ।

କଣ ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପରେ ଖେଳିବେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ?

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି କି କଣ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ଟି – ୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପରେ ଖେଳିବେ ନା ନାହିଁ ? ଏହା ବିଷୟରେ ପ୍ରାୟତଃ ବିସିସିଆଇକୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ଏହି କଥାକୁ ଟାଳି ଦିଅନ୍ତି । କହିଦେଉଛୁ କି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନମାନେ ଆଇପିଏଲରେ ଦେଖିବେ, ଯେଉଁଠି ସେ ଚେନ୍ନାଈ ସୁପରକିଂଗ୍ସର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ଵ କରିବେ ।

The post ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଛାଇଲା ଧୋନୀଙ୍କର ନୂଆ ଲୁକ, ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଶେୟାର କରିଲେ ମାହିଙ୍କ ଫଟୋ appeared first on Odia News.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here