ନା ଫିଲ୍ମ, ନା ଆଡ, ନା କୌଣସି ଟିଭି ଶୋ, ତାହେଲେ କେମିତି ଚାଲୁଅଛି ରେଖାଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ, ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରିବେନି ଜାଣିଲେ ଆପଣ

0
Advertisement


ବଲିଉଡରେ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ରେଖା, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଓ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଆଜି ମଧ୍ୟ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ତାଙ୍କର ସେହି ଜଲୱା ଅଛି ଯାହା ପୂର୍ବରୁ ଥିଲା । ଯେ କୌଣସି ଆୱାର୍ଡ ଫଙ୍କସନ ହେଉ ଆଉଟଫିଟ୍ ସହ ଗହଣାରେ ଚମକୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି ରେଖା । ବଲିଉଡ ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କର ହାଇଫାଇ ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲ ମେଣ୍ଟେନ କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ କାମ ନ କରି ସେ ବର୍ଷକୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଇନକମ କରନ୍ତି ।

ରେଖାଙ୍କର ସଞ୍ଚୟ-

ରେଖାଙ୍କର ଇନଭେସ୍ଟମେଣ୍ଟ ଓ ସମ୍ପତିର ମୂଲ୍ୟ ହେବ ପାଖା ପାଖି 40 ମିଲିୟନ ଡଲାର । ଏହା ଛଡା ବମ୍ବେ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତରେ ଥିବା ସମ୍ପତି ଗୁଡିକୁ ରେଖା ରେଣ୍ଟରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ରେଖା ନିଜେ ଏକ ଦାମି ବଙ୍ଗଳାରେ ରୁହନ୍ତି । ସେ ଏକ ସୁଖୀ ଓ ସମୃଦ୍ଧିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଯାପନ କରନ୍ତି ।

ଗୋଟେ ଇଣ୍ଟର୍ଭ୍ୟୁ ରେ ରେଖା କହିଥିଲେ କି, ସେ ପଇସା ଭାବି ଚିନ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ସେ ଯାହା ପଇସା କମେଇଛନ୍ତି, ସେ ସବୁକୁ ସେ ସଞ୍ଚୟ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସୁଧରେ ମିଳିଥାଏ । ଏହା ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ସୁଧରେ ଆସିଥିବା ଟଙ୍କାକୁ ମଧ୍ୟ ମୁ ଭାବି ଚିନ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ କରେ । ଏହା ଛଡା ରେଖା ବହୁତ ଜିନିଷର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସେଡର ଅଟନ୍ତି ଓ କିଛି ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଶୁଭରମ୍ଭ ବା ଷ୍ଟୋର ଓପନିଂରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଭଲ ଇନକମ ହୋଇଥାଏ ।

ରେଖା ବଲିଉଡର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସମୟରେ ସେ ବହୁତ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି । ରେଖା ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିନା ସ୍ଵାମୀ ଓ ବିନା ପରିବାରରେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ନକରି ମଧ୍ୟ ସେ ଏକ ହାଇଫାଇ ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲ ମେଣ୍ଟେନ କରୁଛନ୍ତି ।

The post ନା ଫିଲ୍ମ, ନା ଆଡ, ନା କୌଣସି ଟିଭି ଶୋ, ତାହେଲେ କେମିତି ଚାଲୁଅଛି ରେଖାଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ, ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରିବେନି ଜାଣିଲେ ଆପଣ appeared first on Odia News.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here