ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ବଲିଉଡର ଏହି ୪ ଜଣ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା, ୪ ନମ୍ବର କଳାକାର ଙ୍କର ନାଁ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବ ନାହିଁ

0
Advertisement

ଯଦି ଆମେ ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଆମ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି । ହଁ, ଆମ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏତେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ସମଗ୍ର ଭାରତ ନୁହେଁ ବିଦେଶୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ପାଇପାରିବେ ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ମୋଦୀ ଭାରତ ଦେଶ ବିଷୟରେ ଏତେ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ନାମ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ବେଶ ପରିଚିତ ହେଇପାରିଛି I

ବର୍ତ୍ତମାନ, ବଲିଉଡ ଏବଂ ରାଜନୀତି ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ପୁରୁଣା | ହଁ, ବଲିଉଡର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ଫ୍ଲପ୍ ହେବା ପରେ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ରାଜନୀତି ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗଭୀର ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଆଜି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ନାମ ଜାଣି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ସେ କେଉଁ ବଲିଉଡ ଏପରି କିଛି ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ I

୧। ରିଚା ଚଡ଼ା .. ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଗରମ ମସାଲା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଚା ଚଡ଼ା ବଲିଉଡର ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଅନ୍ତି। ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ରିଚା ଚଡ଼ା ସରବଜିତ୍ ଏବଂ ଫୁକ୍ରେ ପରି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତାହା ହେଉଛି, ଯଦି ଆମେ ସରଳ ଭାବରେ କହିବା, ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ଭଲ ନାମ ଅଛି | କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତ ମୋଦୀ ଜୀଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ଆମେ ଜାଣିନାହୁଁ | କିନ୍ତୁ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ରିଚା ଜୀଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ଯେ ମୋଦୀ ଜି ଆମ ଦେଶ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ।

୨। ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ .. ବାରହାଲ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ମାତା | ହଁ, ସେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗସ୍ ଅଫ୍ ୱାସିପୁର ଭଳି ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି | ଅର୍ଥାତ୍ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ମୋଦୀଙ୍କ ଦେଶ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ମହତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ତାହା ହେଉଛି, ଯଦି ଆମେ ଏହାକୁ ସିଧାସଳଖ କହିବା, ତେବେ ସେ ମୋଦୀ ଜୀ ଙ୍କ ର କାର୍ଯ୍ୟ ପଦ୍ଧତି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

୩| ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର .. ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ସ୍ୱରା ଭାସ୍କରଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିରେ ଦି ୱେଡିଂରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଜେପି ଦଳ ଏବଂ ମୋଦୀ ଜିଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିଛି ଭୁଲ ଲେଖନ୍ତି। ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟରରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ବିନା ଅର୍ଥରେ ମୋଦୀ ଜିଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଭୁଲ ଲେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦଣ୍ଡ ପାଇବେ, ଯଦିଓ ସେ ବଲିଉଡର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଟନ୍ତି।

୪ ପ୍ରକାଶ ରାଜ .. ଆପଣ ଜାଣି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଦକ୍ଷିଣ ଏବଂ ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି। ହଁ, ଆପଣ ପ୍ରକାଶ ରାଜଙ୍କୁ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯେପରିକି ୱାଣ୍ଟେଡ୍, ଡବାଙ୍ଗ, ସିଙ୍ଗହମ୍ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଦେଖିଥିବେ | ତେବେ ଏହା ଅଲଗା ଯେ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ମୋଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କାହିଁକି ମୋଦୀ ଜୀଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, କେବଳ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଆମକୁ ଏହାର କାରଣ କହିପାରିବେ।

The post ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ବଲିଉଡର ଏହି ୪ ଜଣ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା, ୪ ନମ୍ବର କଳାକାର ଙ୍କର ନାଁ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବ ନାହିଁ appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here