ଦିଦି ଡାକୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଭାବୁଥିଲା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ .. ଦିନେ କରିଦେଲା ଏପରି କାମ କି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କହିଲେ – ୧୦ ମିନିଟ ବି ସୋଇ ପାରିଲିନି

0
Advertisement

20 ତାରିଖ ଦିନ ଯୁବତୀ ଉପରେ ଏସି-ଡ୍ ଫିଙ୍ଗି ଥିବା ପିଲାକୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ ପଡୋଶୀ ରଘୁବୀର ସିଂ (27) ଅଟେ| ଅଭିଯୁକ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ 12 ଦିନ ଧରି ଘର ଅଖରେ ପାଖରେ ବୁଲୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଲୁଧିଆନା ସମେତ ଅନେକ ଜିଲ୍ଲାରେ ଖୋଜୁ ଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଟିଭି ସିରିଏଲ ରେ ଏହାକୁ ଦେଖିକି ଏପରି କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିଲେ। ଯଦି ଆପଣ କାରଖାନାରେ ଏସିଡ୍ ଦେଖିଲା, ତ ସେଠାରୁ ଗୋଟେ ବୋତଲରେ 1 ଲିଟର ଏସିଡ୍ ନେଇଆସିଲା | ଘଟଣା ଦିନ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ କଳା ରଙ୍ଗର ଟୋପି ଏବଂ ମୁଁହରେ କଳା କପଡା ବାନ୍ଧି ଥିଲେ।

ଏସିପି ପବନଜିତ କହଛନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ ରଘୁବୀରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ନେଇକି ଆସିଛନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ସେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରୁ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ 12 ଦିନ ଏଠି ସେଠି ବୁଲାବୁଲି କରିଥିଲେ। ଅନେକ ଥର ସେ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନରୁ ଲଙ୍ଗରେ ଖାଇଥିଲେ। ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଅନୁଯାୟୀ – ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର 2-3 ଜଣ ସାଥି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣିପାରି ନାହିଁ। ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗତ 5-6ମାସ ଧରି ଏକପାଖିଆ ଭାବେ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କୁ ଦିଦି ଦିଦି ଡାକୁଥିଲା । ସେ ଦୁଇଥର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ କଥା ହେବାକୁ କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଭାଇ ମାନି ନେଇଥିଲେ ସେଥି ପାଇଁ ସେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ତା’ପରେ ଯୋଗଦାନର ବିନ୍ଦୁ ସହି ପାରିଲା ନାହିଁ | ଏହା ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯଦି ତୁ ମୋର ହବୁନି ତେବେ ମୁଁ ତତେ ଆଉ କାହାର ହେବାକୁ ଦେବିନି ଓ ତାଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।

ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ସବୁଦିନ ଦର୍ପଣରେ ମୋ ମୁହଁ ଦେଖେ, କାରଣ ମୋର ବାହାଘର ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଯେବେଠୁଁ ଦିଦି ଦିଦି ଡାକୁଥିବା ଭାଇ ମୋ ଚେହେରା ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛି, ମୁଁ ଘରର ସମସ୍ତ ଗ୍ଲାସ ଉପରେ ଏକ ପରଦା ଲଗାଇଲି, କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ମୋର ଚେହେରା ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହଃହେଇଯାଉଛି | ପୋଲିସ ଏବେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିତ ନେଲେ, କିନ୍ତୁ ଏବେ ତାକୁ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ମିଳିବା ଦରକାର। ଚାପି ହୋଇଯାଇଥିବା ସ୍ୱର ଏବଂ କାଶ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହ ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ କହିଲେ | ଏଥି ସହିତ ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶାସନ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କରିନାହିଁ।

The post ଦିଦି ଡାକୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଭାବୁଥିଲା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ .. ଦିନେ କରିଦେଲା ଏପରି କାମ କି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କହିଲେ – ୧୦ ମିନିଟ ବି ସୋଇ ପାରିଲିନି appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Publisher : http://odianews24.info/didi-didi-kahuthila-kintu-bhabuthila/

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here