ଟିଭିର ଏହି ହିରୋଇନ ଶୁଣାଇଲେ ନିଜର ଆପବୀତୀ– ମୁଁ ଶର୍ଟ୍ସ ପିନ୍ଧି ଥିଲି, ସେ ମୋତେ ଭୁଲ ଯାଗାରେ ଛୁଇଁଲା

0
Advertisement

ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ପରଦା ପଛରେ ବି ଏକ କାହାଣୀ ଥାଏ । ଯାହା ବିଷୟରେ ସମୟ ସମୟରେ ଆପଣମାନେ ଶୁଣିଥିବେ । କହିବାକୁ ଗଲେ ପ୍ରାୟତଃ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପରଦା ପଛର କାହାଣୀ ବହୁତ ଦୁଖ ଭରା ହୋଇଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ହିଁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରଦା ପଛର କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛୁ । ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ପଂଖୁରୀ ଅବସ୍ଥୀ । ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଂଖୁରୀ ଅବସ୍ଥୀ ରଜିୟା ସୁଲ୍ତାନ, କ୍ୟା କସୁର ହୈ ଅମଲା କା, ସୂର୍ୟପୁତ୍ର କର୍ଣ, ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହୈ ଭଳି ଟିଭି ଶୋରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଲକଡାଉନ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ବହୁତ ଫ୍ଲାସବ୍ୟାକ କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଂଖୁରୀ ଅବସ୍ଥୀ ନିଜର ଆପବୀତୀ କହିଲେ ।

ପଂଖୁରୀ ଅବସ୍ଥୀ କହିଲେ କି, ‘ମୁଁ ନିଜର ଏକ ବନ୍ଧୁ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ଶର୍ଟ୍ସ ପିନ୍ଧି ଥିଲି । ସେହି ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ବ୍ୟକ୍ତି ମୋତେ ଖରାପ ଭାବରେ ମୋର ଗୋଡକୁ ଛୁଇଁଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଏକ ଜୋରଦାର ଚାପୁଡା ମାରିଦେଲି । କହିବାକୁ ଗଲେ ବେଂଗଲୁରୁରେ ମୁଁ ନିଜର ବନ୍ଧୁ ସହିତ ଥିଲି ଓ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଶର୍ଟ୍ସ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଥିଲି, ସେହି ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସି ମୋର ଜଙ୍ଘକୁ ଛୁଇଁବାର ସାହସ କରିଲା ଓ ଏହା ପରେ ମୁଁ ନିଜେ ତାକୁ ଗୋଟିଏ ଚାପୁଡା ମାରିଦେଲି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଆଗକୁ କହିଲେ କି ଯଦି ତାଙ୍କ ସହିତ କେହି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରୁଛି ତେବ ସେ ଚୁପଚାପ ବସି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଯଦି ମୁଁ ନିଜର ଅନୁଭବରୁ କହିବି ତେବେ ଭାରତର ସୁରକ୍ଷିତ ସହର ମଧ୍ୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଏକମାତ୍ର ସହର ଅଟେ ଯାହା ସୁରକ୍ଷିତ ଅଟେ । ମୁଁ ଦିଲ୍ଲୀ, ଚଣ୍ଡିଗଢ, ନୋଏଡା ଓ ବେଂଗଲୁରୁରେ ଭଳି ଅନ୍ୟ କେତେକ ସହରକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଛି । ମୁଁ ଏହା କହିବି ନାହିଁ କି ସହର ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ ହୋଇଥାଏ ।

ସେ ଆଗକୁ କହିଲେ କି ସେ ଯେତେବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିଲେ ତେବେ ସେ ମେଟ୍ରୋ ଦେଇ କଲେଜ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ ଓ ଏହିଭଳି ଘଟଣା ବି ହେଉଥିଲା, ଯାହାକୁ ସେ କମ ବୟସର ହୋଇଥିବାରୁ ଠିକ ସେ ବୁଝି ପାରୁ ନ ଥିଲେ । ସେ କହିଲେ କି, ସହର ରାତି ସମୟରେ ଝିଅମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହେଁ ଓ ବିନା କୌଣସି ଡରରେ ରାତିକୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବି କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପଂଖୁରୀ ଅବସ୍ଥୀ ଖରାପ ଛେଡ଼ଖାନୀ ଓ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆବାଜ ଉଠାଇ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

The post ଟିଭିର ଏହି ହିରୋଇନ ଶୁଣାଇଲେ ନିଜର ଆପବୀତୀ– ମୁଁ ଶର୍ଟ୍ସ ପିନ୍ଧି ଥିଲି, ସେ ମୋତେ ଭୁଲ ଯାଗାରେ ଛୁଇଁଲା appeared first on Odia News.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here