‘ଜୟ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ’ରେ କୃଷ୍ଣ ହୋଇଥିବା ଏହି କୁନି ଝିଅ ଏବେ ହେଇଗଲେଣି ଏତେ ବଡ, ଏବେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ଫଟୋ ଦେଖିକି ଆପଣ ଜାଣି ପାରିବେନି ….

0
Advertisement

ସାରା ଦେଶରେ ଲକ ଡାଉନ କାରଣ ରୁ ଟିଭିରେ କୌଣସି ନୂଆ ସିରିଏଲ କିମ୍ବା ଏପିସୋଡ ଆସୁନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡ଼ିକରେ ପୁରୁଣା ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ’ର ପୁନଃ ପ୍ରସାରଣ ହେଇଚି | ଉଦାହରଣ ସ୍ .ରୁପ, ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଚାହିଦା ଅନୁଯାୟୀ ରାମାୟଣର ପୁନରାବୃତ୍ତି ଟେଲିକଷ୍ଟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଉଭୟ ସୋ ଏବଂ ଡୋର୍ଡାର୍ଶନ ଚ୍ୟାନେଲ 1 ନମ୍ବରରେ ଆସିଥିଲା | ଏହା ପରେ ମହାଭାରତ, ଶକ୍ତିମାନ, ଦେଖ ଭୋଇ ଦେଖ ସମେତ ଡୋର୍ଡାର୍ଶନରେ ଅନେକ ପୁରୁଣା ଶୋ ପୁଣି ପ୍ରସାରଣ ଆରମ୍ଭ କଲା | ଆଜିକାଲି ‘କୃଷ୍ଣ’ ଦ୍ୱାରଦେଶରେ ଚାଲିଛି | ଏହି ଶୋ 1996 ରେ କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ, 2008 ରେ କଲର୍ସ ଟିଭିରେ ଏକ ଶୋ ‘ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ’ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା। ଏହି ଶୋ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲା | ଏହାର ସମୁଦାୟ 285 ଏପିସୋଡ୍ ଥିଲା | ଏହା 21 ଜୁଲାଇ 2008 ରୁ 15 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2009 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା।

କୃଷ୍ଣ ହେଇଥିଲେ ଜଣେ ଝିଅ
ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେ 2008 ମସିହାରେ ପ୍ରସାରିତ କଲର୍ସ ଟିଭିର ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣରେ ଜଣେ ଝିଅ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହିଝିଅ ର ନାମ ଧୃତି ଭାଟିଆ | କଲର୍ସ ଟିଭି ମଧ୍ୟ ଦୋର୍ଦ୍ଦନଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ପାଇଁ ‘ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ’ର ପୁନରାବୃତ୍ତି ଟେଲିକାଷ୍ଟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଏହା ସହିତ, ଏହି ଶୋ’ର ନାନେ କାନହାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ପୁଣି ଥରେ ସତେଜ | ଏହି ସିରିଏଲ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କଲା ଯେ, କୃଷ୍ଣ ହେଲେ |

କୃଷ୍ଣର ଧୃତି ବର୍ତ୍ତମାନ ବଡ଼ ହୋଇଗଲେଣି
ଯେତେବେଳେ ସେ ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣରେ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଧୃତି ଙ୍କୁ 3 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ତା’ପରେ ଦର୍ଶକ ଧୃତୀଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଆଲାମ ଥିଲା ଯେ ଲୋକମାନେ ଧ୍ରୀତି ଖୋଲିବାକୁ ଟିଭି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ବିଶେଷକରି, ଶୋ’ରେ ଧ୍ରୁତି ଯେପରି ହସୁଥିଲେ, ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା | ସମ୍ପ୍ରତି ଧୃତୀ ବହୁତ ବଡ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର | ଯଦିଓ ଧ୍ରୀତିଙ୍କ ମୁହଁର ନିର୍ଦ୍ଦୋଷତା ଆଜି ବି ସମାନ ରହିଛି |

ଅଭିନୟ ଛାଡି ପାଠ ପଡୁଛନ୍ତି
ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ଧ୍ୟାନ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ଅଭିନୟ ଛାଡିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ହୁଏତ ଟିଭି ଦୁନିଆରୁ ଦୂରରେ ଥାନ୍ତେ I କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କର ଚିତ୍ର ବହୁତ ଭାଇରାଲ | କେବଳ ସମସ୍ୟା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇନାହିଁ। ତାଙ୍କ ନାମରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧୃତୀଙ୍କ କେଉଁ ଆକାଉଣ୍ଟ ବାସ୍ତବ ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡେ। କିନ୍ତୁ ହଁ, ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଏହି ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି
କୃଷ୍ଣଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଧୃତି ଭାଟିଆ ବରୁଣ ସୋବଟି ଏବଂ ଶାନୟା ଇରାନୀଙ୍କ ସିରିଏଲ୍ ‘ଇସ୍ ପ୍ୟାର୍ କୋ ନାମ୍ ଡୁନ୍’ ଏବଂ ‘ମାତା କି ଚୌକି ‘ ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଧୃତି ଙ୍କ ମାତାଙ୍କ ନାମ ପୁଣାମ ଭାଟିଆ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପିତାଙ୍କ ନାମ ଗଗନ ଭାଟିଆ। ଧ୍ରୀତି ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କର ଅତି ନିକଟତର | ଏହି ସମୟରେ, ସେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦୋର୍ଦ୍ଦନ ଉପରେ କୃଷ୍ଣ ଏବଂ ରଙ୍ଗରେ ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଆପଣ ଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆମକୁ କୁହ ଯେ, ଯେଉଁ ସିରିଜରେ ଯେଉଁଥିରେ କୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ତାହା ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ପୁଅ ମୋତି ସାଗରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା |

The post ‘ଜୟ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ’ରେ କୃଷ୍ଣ ହୋଇଥିବା ଏହି କୁନି ଝିଅ ଏବେ ହେଇଗଲେଣି ଏତେ ବଡ, ଏବେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ଫଟୋ ଦେଖିକି ଆପଣ ଜାଣି ପାରିବେନି …. appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here