ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

0
Advertisement


ମେଷ: ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଳନ ହେବ।

ବୃଷ: କୌଣସି କଥା ବୁଝିବାରେ ଭୁଲ୍‌ ହୋଇପାରେ। ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାରବେଳେ ସାବଧାନ ରହନ୍ତୁ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।

ମିଥୁନ: ବଡ଼ ଧରଣର ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ରାଜନୀତିକ ଲୋକଙ୍କ ଲାଗି ବିଦେଶ ଯାତ୍ରାର ସୁଯୋଗ। ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁତାର ହାତ ବଢ଼ାଇବେ।

କର୍କଟ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ନେହ ଅନ୍ୟମାନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। କାରବାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ ନିଜର ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଖବର ମିଳିବ।

ସି˚ହ: ଭାବିଥିବା କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ସଂପର୍କ ଭଲ ରହିବ।

କନ୍ୟା: ପୁରୁଣା ପରିଚୟରୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ସାମାଜରେ ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପାରିବାରିକ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବଜାୟ ରହିବ।

ତୁଳା: ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ଓ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ନୂଆ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟିକ ଯାତ୍ରା ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ।

ବିଛା: ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସ˚ଚାର ହେବ। ବ୍ୟାବସାୟିକ କାମରେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବେ। ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ଧନୁ: ସକରାତ୍ମକ ଭାବନାରେ ଦିନ କଟିବ। ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ସାଥୀ ସହିତ ମିଳିତ ହୋଇ କାମ କରନ୍ତୁ, ଲାଭ ପାଇବେ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ମକର: ନିତିଦିନିଆ କାମରେ ସାମାନ୍ୟ ଗତିରୋଧ ହୋଇପାରେ। ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ମନର ଆବେଗ ସମାପ୍ତ ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦ୍ବୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ନୂଆ ସ˚ପର୍କରୁ ଲାଭ ହେବ। ଦାଂପତ୍ୟ ଜୀବନ ମଧୁର ହେବ।

ମୀନ: ସପରିବାର ମନ୍ଦିରକୁ ଠାକୁର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯିବେ। ସରକାରୀ କାମରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ। ଜୀବିକାର ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ।

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here