କ୍ରିକେଟର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖି ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କର ବାହାରି ଯାଏ ଝାଳ …

0
Advertisement

ଆଜିକାଲି ଅନେକ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପଡ଼ିଆରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହୁଛନ୍ତି | ଏହା ଏକ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ଆପଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ, ଯେଉଁମାନେ ସ୍ୱାମୀ କାରଣରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ତାଙ୍କ କ୍ରିକେଟର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ |

ବାସ୍ତବରେ, ଆମେ ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାୟନ୍ତୀ ଲେଙ୍ଗରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ଯାହାଙ୍କୁ ଆପଣ ଆଇପିଏଲ୍ ସମୟରେ ଲଙ୍ଗର ଦେଖିଥିବେ | ମାୟନ୍ତୀ ଲେଙ୍ଗର ଆଜି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନିଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ |

କ୍ରିକେଟର ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେଉଛନ୍ତି ମାୟନ୍ତୀ ଲେଙ୍ଗର
ମାୟନ୍ତୀ ଲେଙ୍ଗର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସେ ଫୁଟବଲ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଚେହେରା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖେ ଯେ ମାୟନ୍ତୀ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ। 2012 ମସିହାରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ସେହି ସମୟରେ ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନି କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ପାଇବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, 2015 ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସହିତ 15 ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ବିଶ୍ୱକପରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିବା ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦଳରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନି ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ରୋଜର ବିନିଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।

ଆଇପିଏଲରେ ଦେଖା ଦିଏ ମାୟନ୍ତୀ ଜଲବା
ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖେ ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ମାୟନ୍ତୀ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲେ | ମାୟନ୍ତୀ ଅନେକ କ୍ରିକେଟ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ, ଟିଭି ଶୋ ଏବଂ ଫୁଟବଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି | ଆପଣ ହୁଏତ ମାୟନ୍ତୀଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ୍ ସମୟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଙ୍କରିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିଥିବେ | ଗତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ୍ ସମୟରେ ମାୟନ୍ତୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମାୟନ୍ତୀ ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ | ଆଙ୍କର୍ ଏବଂ ହୋଷ୍ଟ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ମାୟନ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଏକ ମଡେଲ୍ ହୋଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ |

ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ରିପୋର୍ଟର ରହିସାରିଛନ୍ତି ମାୟନ୍ତୀ
ଆପଣ ମାୟନ୍ତୀଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ସେମାନେ 2010 ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍ ବ୍ରଡକାଷ୍ଟ ପରି ବଡ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ କଭର୍ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଡୋର୍ଡାର୍ଶନ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଅନେକ ଶୋ’ର ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମାୟନ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ମଡେଲ୍ | ନିକଟରେ ସେ ମ୍ୟାକ୍ସିମ୍ ମାଗାଜିନାଇଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

The post କ୍ରିକେଟର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖି ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କର ବାହାରି ଯାଏ ଝାଳ … appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Publisher : http://odianews24.info/sundarata-dekhiki-bahari-jae/

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here