କିପରି ହେଲା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ, ଏପରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଦୁହିଁଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ

0
Advertisement


ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ରେ ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର ରହିଛନ୍ତି I କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଛନ ଙ୍କ ର ବିବାହ I ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ବିବାହ 2007 ମସିହା ରେ ହେଇଥିଲା I ଏହା ଥିଲା ବଲିଉଡ ର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ବିବାହ I ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ଏହା ଜାଣିବା କୁ ବେଶ ଇଛୁକ କି ଉଭୟ ଙ୍କ ର ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ର ଆରମ୍ଭ କିପରି ହେଇଥିଲା I

ଏହି ଦୁଇ କଳାକାର ଙ୍କ ର ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଏକ ଫିଲ୍ମ ସେଟ ରେ ହେଇଥିଲା I ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ , ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ନିକଟ ବନ୍ଧୁ ବବି ଦେୱଲ ଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିଲେ I ଏବଂ ସେ ସମୟ ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଅନ୍ୟ କାହାରି ପ୍ରେମ ରେ ଥିଲେ I 2000 ମସିହା ରେ ଫିଲ୍ମ ଢାଇ ଅକ୍ସର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଓ 2003 ମସିହା ରେ କୁଛ ନା କହୋ ଫିଲ୍ମ ରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ I

2005 ମସିହା ରେ ଫିଲ୍ମ ବଣ୍ଟି ଔର ବବଲୀ ର ସୁଟିଂ ସମୟ ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଭିଷେକ ପରସ୍ପର ର ଅଧିକ ନିକଟତର ହେଇଥିଲେ I 2006-2007 ମଧ୍ୟ ରେ ଉମରବ ଯାନ , ଗୁରୁ ଓ ଧୁମ 2 ପରି ଫିଲ୍ମ ର ସୁଟିଂ ସମୟ ରେ ପରସ୍ପର ର ଅଧିକ ନିକଟତର ହେଇଥିଲେ I ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଧୁମ 2 ସମୟ ରେ ହିଁ ପରସ୍ପର ସହ ଦୁହିଁଙ୍କ ର ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହେଇଥିଲା I

ଫିଲ୍ମ ଗୁରୁ ର ପ୍ରିମିୟର ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କୁ ଅଭିଷେକ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ I ଏବଂ ଏହା କୁ ନେଇ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହଁ କହିଥିଲେ I ଏହା ପରେ 2007 ମସିହା ରେ ବଚନ ହାଉସ ଯଲସା ରେ ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧ ସମାରୋହ ହେଇଯାଇଥିଲା I

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ମାଙ୍ଗଳିକ ଓ ଏହି କାରଣ ରୁ ପ୍ରଥମ ଏକ ଅଶ୍ୱଷ୍ଟ ବୃକ୍ଷ ସହ ତାଙ୍କ ର ବିବାହ ହେଇଥିଲା I 20 ଅପ୍ରେଲ 2007 ମସିହା ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ବିବାହ ହେଇଥିଲା I ବରଯାତ୍ରୀ ବଚନ ପରିବାର ଘର ଜଲସା ରୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କ ଘର ପ୍ରତୀକ୍ଷା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥିଲା I ଏହି ବିବାହ ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବେଶ ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥିଲା I ଏହି ବିବାହ ରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ କଳାକାର ଓ ଅନେକ ରାଜନୀତି ର ରାଜନେତା ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ I

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରେ ଅଭିଷେକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ କି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ I ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଯୋଡି ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଡ଼ ପରଦା କୁ ପୁଣି ଫେରିବେ I ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଗୁଲାବ ଯାମୁନ ରେ ଏହି ଯୋଡି କୁ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ I

ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ଫିଲ୍ମ ମନମରଜିଆ ଦର୍ଶକ ଙ୍କୁ ବେଶ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା I ଏହି ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତପସ୍ୱୀ ପନ୍ନ ଓ ଅଭିନେତା ଵିକକୀ କସନ ଦର୍ଶକ ଙ୍କୁ ବେଶ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ଲାଗିଥିଲା I ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିଷେକ ତପସ୍ୱୀ ଙ୍କ ର ପତି ଭୂମିକା ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ I

The post କିପରି ହେଲା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ, ଏପରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଦୁହିଁଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ appeared first on Odianews24.info.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here