କରୋନା ଭୟରେ ପଦାକୁ ବାହାରୁ ନାହାନ୍ତି ସେଲିବ୍ରେଟି, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି କାଟୁଛନ୍ତି ସମୟ

0
Advertisement


କରୋନା ଭାଇରସ ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଏଲର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ରହିଛି। ବର୍ଷସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିବା ଏହି ତାରକାମାନେ ଏବେ ଘରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଘରେ ରହି କେଉଁ ତାରକା କିଭଳି ଭାବେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି……

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ : ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଗିଟାର ବଜାଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଏହି ଭିଡିଓର ସ୍ୱର ନାହିଁ, ତଥାପି ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ସେୟାର କରି କାମ ଚାଲିଛି, ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ସ୍ୱର ଆସିବ ବୋଲି କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଆଲପାକାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନଥିଲା କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ ହେତୁ ସେ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ଭାବରେ ଜୀବନ କାଟୁଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କା ‘ସେଫ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ’ ନେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କିପରି ହାତ ଧୋଇବା ଉଚିତ୍ ସେ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଉଛନ୍ତି।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ : ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ କରୋନା କାରଣରୁ ଘରେ ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି। ଦୀପିକା ଘରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର କାମ କରୁଛନ୍ତି।  ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଖାଲି ସମୟରେ ସେ ଆଲମାରୀ ସଫା କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଚେହେରାକୁ ମାଲିସ୍ କରୁଥିବାବେଳେ ନିଜର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପରି ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ‘ସେଫ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ’ ସହିତ ଏକ ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ।

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା : ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା କବିତା ଲେଖିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଘରେ ଥିବାରୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖାଲି ସମୟରେ ବହୁତ କବିତା ଲେଖୁଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି

ବର୍ତ୍ତମାନ ଧନୀଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ରବିବାର
ଏବଂ ଗରିବ ସୋମବାରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି
ବର୍ତ୍ତମାନ ଧନୀଙ୍କ ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ହୋଇ ଯାଇଛି
ଏବଂ ଗରିବ ରୋଜଗାରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି

କରୀନା କପୁର : କରୀନା କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଘରେ ରହୁଥିବା ସମୟରେ ଏହାକୁ ବହୁତ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ କରୀନା ନିଜ ପିଲାଦିନର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲୋକଙ୍କୁ ମେସେଜ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ କେହି ମୋ ସହ ହାତ ମିଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ ମୁଁ ଏହିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଥିଲି। ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ, ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କରୀନା ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଘରେ ବସି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୈଫ୍ ଅଲି ଖାନ୍ ବହି ପଢୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି।

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୋନାରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଆଲିଆ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସଙ୍ଗରୋଧ ସତ୍ତ୍ୱେ ନିଜର ଫିଟନେସ୍ ପାଇଁ ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନବାନ୍। କରୋନା ଯୋଗୁଁ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେଉଛି।

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here