ଏହି ୩ଜଣ ଟପ ହିରୋଇନ ଫିଲ୍ମ ଛାଡି ଆପଣେଇ ନେଇଥିଲେ ବେସ୍ୟାବୃତି କୁ, ନାଁ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିପାରେ ଝଟକା

0
Advertisement


ଆଜି ଆମ ଦେଶ ରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ର ଘଟଣାମାନ ଘଟିଥାଏ I ଦୁନିଆ ରେ କିଛି ଲୋକେ ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦୁନିଆ ରେ କିଛି ଭିର୍ନ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି I ଏପରି ବି କିଛି ଲୋକ ଯାହାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେବେ I

ବଲିଉଡ ର ଦୁନିଆ ଚାକଚକ୍ୟ ଦୁନିଆ ହେଇଥାଏ , ପ୍ରତୋକ ଦିନ ଏଠାରେ ଅନେକ ଘଟଣା ସମ୍ବନ୍ଧ ରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ I କେବେ କାହାର ର ପ୍ରେମ ସମ୍ୱନ୍ଧ ତ କେବେ କାହାର ବ୍ରେକଅପ ତ ଆଉ କେବେ କାହାର ର ବିବାହ ର ଖବର ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାଏ I ବଲିଉଡ ଦୁନିଆ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଙ୍କ ଦୁନିଆ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିର୍ନ ଅଟେ I ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କିଛି ଏପରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ ଫିଲ୍ମ ଛାଡି ବେସ୍ୟାବୃତି କୁ ଆପଣେଇଛନ୍ତି I

ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ – ପୋଲି ବି କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ କେଶ କରିଥିଲା , 2000 ମସିହା ରେ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହ ଯୋଡି ହେଇ ସେ କାମ କରିଛନ୍ତି I ସେ ପ୍ରଥମ ଲିଡ଼ ରୋଲ 2008 ରେ କୁରକୁରେ ଫିଲ୍ମ ରେ କରିଥିଲେ I

ଶ୍ଵେତା ପ୍ରସାଦ ବସ୍ତୁ – ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର 2002 ମସିହା ରେ ଆରମ୍ଭ ହେଇଥିଲା , ଏକ ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲ ରେ ବି ପୋଲିସ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ରେ I ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ ହେଇଯାଇଥିଲା I

ସାୟାର ବାନ – ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତେଲୁଗୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି I ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୋଲି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ରେ ଧରିଥିଲା I

The post ଏହି ୩ଜଣ ଟପ ହିରୋଇନ ଫିଲ୍ମ ଛାଡି ଆପଣେଇ ନେଇଥିଲେ ବେସ୍ୟାବୃତି କୁ, ନାଁ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିପାରେ ଝଟକା appeared first on Odianews24.info.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here