ଏବେ ଏବେ: ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କର ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଛାୟା

0
Advertisement


ବନ୍ଧୁଗଣ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ଏକ ଖରାପ ଖବର ଆସିଛି | ସମ୍ପ୍ରତି, ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ତାରକାଙ୍କୁ ହରାଇଛି, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମରାଠୀ ସିନେମା ଅଭିନେତା ଜୟରାମ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ଆଜି ପୁଣେରେ 88 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହେଇଚି । ଆଜି ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର 12 ଟା ସମୟରେ କରାଯିବ | ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ରେ ସାରା ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଦୁଖଦଃ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଇଚି I

ଜୟରାମ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ବାର୍ସି ତାଲୁକା ନିକଟ ଅମ୍ବାଜଜେ ର ଗାମ ସୋଲାପୁରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | କୁହ ଯେ ଜୟରାମ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ପିଲାଦିନରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଜୟରାମ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ସ୍କୁଲ ଦିନରୁ ଅଭିନୟକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସ୍କୁଲ ଦିନରୁ ସେ ନାଟକରେ ଭାଗ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | 1959 ମସିହାରେ ଜୟରାମ ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ରେଡିଓ ପୁଣେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଜୟରାମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀନାଲ କୁଲକର୍ଣ୍ଣିଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଥିଲେ।

ଜଣେ ଅଭିନେତା ହେବାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଭଲ ଅଭିନୟ ଆଧାରରେ ସେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ | ସେ ‘ପ୍ରେମ ଦେୱାନ’, ‘ଜୁଞ୍ଜ ତୁଜି ମାଜି’ ଏବଂ ‘ଦେ ଦାନଦାନ’ ଭଳି ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଜୟରାମ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀନାଲ କୁଲକର୍ଣ୍ଣିଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତ ଲୋକେ ସୋନପାନି ଏବଂ ମୀରାବାଇଙ୍କ ନାମରେ ଜାଣିଛନ୍ତି |

The post ଏବେ ଏବେ: ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କର ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଛାୟା appeared first on Odianews24.info.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here