ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଏକା ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ସୁସ୍ମିତା ସେନ, ରଖନ୍ତି ଏମିତି ମହଙ୍ଗା ସଉକ

0
Advertisement

ବଲିଉଡ ଜଗତରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସୁସ୍ମିତା ସେନ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି । ସେ ନିଜର ସୁନ୍ଦରତା ଦ୍ଵାରା ବହୁତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଜାଗା କରିନେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି । ସୁସ୍ମିତା ସେସ ୧୯୯୪ ମସିହାରେ ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ ଉପାଧି ନିଜ ନାମରେ କରିନେବା ସହିତ ମିସ ୟୁନିଭର୍ସ ମଧ୍ୟ ଜିତି ଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସୁସ୍ମିତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି ।

ସୁସ୍ମିତା ସେନ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ହିଁ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର ସୁନ୍ଦରତାର ଯାଦୁ କରିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ବିବି ନମ୍ବର୧, ଫିଲହାଲ, ମେ ହୁଁ ନା, ଆଙ୍ଖେ, ସିର୍ଫ ତୁମ ଭଳି ଅନେକ ସୁପଟ ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ସୁସ୍ମିତା ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେବା ସହିତ ନିଜର ସାନଦାର ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯାହାଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ମଧ୍ୟ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ସୁସ୍ମିତା ସେନ ନିଜର ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରତା ମାଧ୍ୟମରେ ବହୁତ ଆଗକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତ। ସେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ବଲିଉଡରେ ବହୁତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସୁସ୍ମିତା ସେନ ଅନ୍ୟତମ । ସୁସ୍ମିତା ସେନ କେବଳ ବଲିଉଡରେ ଅଭିନୟ କରି ଏତେ ଟଙ୍କର କମାଇ ନାହାଁନ୍ତି ।

ସେ ଅଭିନୟ ଛଡା ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଟଙ୍କା କମାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ କମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ କାରଣ ସେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି । ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ ୭୪କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି । ସେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ନିଜର ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖାଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅପଡେଟ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରି ଆମ ସହିତ ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ।

The post ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଏକା ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ସୁସ୍ମିତା ସେନ, ରଖନ୍ତି ଏମିତି ମହଙ୍ଗା ସଉକ appeared first on Odia News.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here