ଏଣିକି ଡ୍ରୋନ ସାହାଯ୍ୟରେ ଫୁଡ୍ ଡେଲଭରୀ କରିବ Swiggy

0
ODISHA LINK
Advertisement

swiggy

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଡ୍ରୋନ ସାହାଯ୍ୟରେ ଘରକୁ ହେବ ଫୁଡ୍ ଡେଲଭରୀ। ଫୁଡ୍ ଟେକ୍ ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ Swiggy ଏଣିକି ଡ୍ରୋନ ସାହାଯ୍ୟରେ ଫୁଡ୍ ଡେଲଭରୀ କରିବ। ଏଥିପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ପ୍ରଥମ କିଛି ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଏଟା ଏବଂ ରୂପନଗର ଏରିଆରେ ଏହି ଖାଦ୍ୟ ବିତରଣ କରାଯିବ। ଡ୍ରୋନ୍ ଦ୍ୱାରା ଖାଦ୍ୟ ବିତରଣ ପାଇଁ Swiggy ANRA ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସହିତ ସହଭାଗୀ ହୋଇଛି। ଖାଦ୍ୟ ସହିତ, ANRA ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ମଧ୍ୟ ମେଡିକାଲ୍ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବ।

ANRA ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ (MoD), ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ଡିଜିସିଏ) ଏବଂ ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ (MOCA)ଙ୍କ ଠାରୁ ଅନୁମତି ପାଇଛି। ANRA ଟେକ୍ନୋଲୋଜିଗୁଡ଼ିକୁ ଭାରତରେ BVLOS ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି।

ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଓଜନ ୧ କିଲୋଗ୍ରାମରୁ କମ୍ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟମ ଆକାରର ଡ୍ରୋନ୍ ଦ୍ୱାରା ସହଜରେ ଉଠାଯାଇହେବ। ତେବେ ମିଡିୟମ ସାଇଜର ଡ୍ରୋନ ତାର କ୍ଷମତା ଅନୁସାରେ ୩ ରୁ ୪ କିଲୋଗ୍ରାମରୁ ଖାଦ୍ୟ ସହଜରେ ଉଠାଇପାରିବ।

ପୂର୍ବରୁ ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ଡ୍ରୋନ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ଔଷଧର ବିତରଣ ଓ ଭାକସିନେସ ପାଇଁ ସ୍କାଏ ଏୟାରମୋବିଲିଟିକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ANRA ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଟି ଡ୍ରୋନ୍ ବିତରଣ ପ୍ରକଳ୍ପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି। ଏକ ବିତରଣ ପ୍ରକଳ୍ପ Swiggy ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ ବିତରଣ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବ। ଅନ୍ୟ ଏକ ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ANRA ମେଡିକାଲ ଡେଲିଭରୀ ଉପରେ ବି କାମ କରିବ।

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Publisher : https://www.odishalink.com/2021/06/18/swiggy-anra-technologies-to-start-drone-delivery/

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here