ଋଷି କପୁର ଟ୍ୱୀଟ କଲେ ନିଜର ଏହି ପୁରୁଣା ଫଟୋକୁ ତ ଲତା ମଂଗେସ୍କର କହିଦେଲେ ଏହି କଥା

0
Advertisement


ବଲୀଉଡର ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ହିଁ ଆକ୍ଟିବ ରୁହନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜିକାଲି ସେ କିଛି ନିଜର ପୁରୁଣା ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ଋଷି କପୁର ଏକ ନୂଆ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପାଇଁ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଏହା ବହୁତ ଦାମୀ ଫଟୋ ଅଟେ । ଏହି ଫଟୋରେ ସେ ଗାୟିକା ଲତା ମଙ୍ଗେସ୍କରଙ୍କ କୋଳରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରି ଋଷି କପୁର ଲେଖିଲେ କି “ନମସ୍କାର ଲତା ଜି (Lata Mangeshkar) । ଆପଣଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ମୋତେ ନିଜର ଦୁଇ କିମ୍ବା ତିନି ମାସର ଫଟୋ ମିଳିଯାଇଛି । ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିଥାଉ, ମୋ ଉପରେ । ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ । କଣ ମୁଁ ଏହି ଫଟୋକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଛାଡି ପୁରା ଦୁନିଆକୁ କହି ପାରିବି । ଏହି ଫଟୋ ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଦାମୀ ଅଟେ !” ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ବହୁତ କମେନ୍ଟ ବି ଆସୁଛି ।

ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱୀଟ ଉପରେ ଲତା ମଂଗେସ୍କର ବି ଜବାବ ଦେଲେ – ନମସ୍କାର ଋଷି ଜି । ଫଟୋ ଦେଖି ମୋତେ ବହୁତ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିଲା । ମୋତେ ବି ଏହି ଫଟୋ ମିଳୁ ନ ଥିଲା । ମୋତେ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି କୃଷ୍ଣା ଭାଭୀ ଓ ରାଜ ସାହବଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଗଲା । ଏହି ଫଟୋରେ କୃଷ୍ଣା ଭାଭୀ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋ ହାତରେ ଦେଇଥିଲେ । ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଶେୟାର କରିଲେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହୁ, ଏହା ଇଶ୍ଵରଙ୍କ ପାଖରେ ମୋର ପ୍ରାର୍ଥନା ଅଟେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଋଷି କପୁର ନିଜର ଚିକିତ୍ସା ସାରି ନିୟୁୟର୍କରୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ୨୦୧୯ରେ ଦୁଇଟି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରିଥିଲେ – ଗୋଟିଏ “ଝୂଠା କହୀଂ କା’ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟଟି ‘ଦ ବଡୀ’ । ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ଋଷି କପୁର ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଙ୍କ ସହିତ ‘ଦ ଇଂଟର୍ନ’ ଫିଲ୍ମର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଦୀପିକାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ, ୱାରନର୍ସ ବ୍ରଦର୍ସ ଓ ଏଜ୍ୟୁର ମିଶି ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିବେ । ଋଷି କପୁର ବି ଟ୍ୱୀଟ କରିଛନ୍ତି କି ‘ଦ ଇଂଟର୍ନ’ ରୀମେକରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂଆ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।‘

‘ଦ ଇଂଟର୍ନ’ର କଥା କହିଲେ ଏହାକୁ ନ୍ୟାଂସୀ ମେୟର୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୧୫ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ରବର୍ଟ ଡୀ ନୀରୋ ଓ ଏନ ହ୍ୟାଥୱେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନିଭାଇ ଥିଲେ । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀର କଥା କହିବା ତ ଏଥିରେ ରବର୍ଟ ସୀନିୟର ସିଟୀନ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଅନୁସାରେ ଏକ କମ୍ପାନୀରେ ଇଂଟର୍ନଶିପ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରୁଥିଲେ, କାହିଁକି ତାହାର ଜୀବନ ରିଟାୟରମେଂଟ ପରେ ବୋରିଂଗ ହୋଇ ସାରିଛି । ଫିଲ୍ମରେ ଋଷି କପୂର ସେହି ଇଂଟର୍ନ ଓ ଦୀପିକା ତାଙ୍କର ବସର ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ ।

The post ଋଷି କପୁର ଟ୍ୱୀଟ କଲେ ନିଜର ଏହି ପୁରୁଣା ଫଟୋକୁ ତ ଲତା ମଂଗେସ୍କର କହିଦେଲେ ଏହି କଥା appeared first on Odia News.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here