ଋତିକଙ୍କ ଭଳି ଡାନ୍ସ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଷ୍ଟାର ହେଇଗଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ

0
Advertisement

ଡାଂସିଙ୍ଗ ଅଙ୍କଲ ପରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଇ ଯାଇଛି । ଅରମାନ ରାଠୌର ନାମକ ଏହି ଟିକଟକ ୟୁଜର ଋତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଭୀ ଖୁସି-କଭୀ ଗମ’ର ଫେମସ ଗୀତ ‘ୟୁ ଆର ମାଈ ସୋନିୟା’ରେ ଡାନ୍ସ କରି ରାତାରତି ଷ୍ଟାର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଅରମାନଙ୍କ ଡାଂସିଙ୍ଗ ମୁଭ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ଏତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି କି ସେ ଭିଡିଓକୁ ଶେୟାର କରି ବଲୀଉଡ ଷ୍ଟାର ଋତିକ ରୋଶନ, ପ୍ରଭୁ ଦେବା, ବରୁଣ ଧବନଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ ବି କରୁଛନ୍ତି ।

ବହୁତ ଲୋକମାନେ ଋତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ବି କରୁଛନ୍ତି । ଶୁଟର ଦାଦୀଙ୍କ ନାମ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିଶାନେବାଜ ଚଂଦ୍ରୋ ତୋମର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଶେୟାର କରି ମଜାକିୟା ଅନ୍ଦାଜରେ ଲେଖିଲେ କି – ଋତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଅଙ୍କଲ’ । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଭୁ ଦେବାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଲେଖିଲେ – ‘ଭଲ ଡାନ୍ସ ମୁଭ’ ।

ଏହା ଛଡା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରୋଜୀ ନାମକ ଏକ ମହିଳା ବି ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଏହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଲେ କି, ‘ଟ୍ୱିଟର ବାଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲୋକପ୍ରିୟ କରି ଦିଅ’ । ଶେୟାର କରିବା ପରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୫.୪୦ ଲକ୍ଷରୁ ବି ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି । ଏହା ଛଡା ୫୦ ହଜାରରୁ ବି ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରି ରହି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ କହିଲେ, ‘ପ୍ରତିଭା ଟାଇଲ୍ସ ବାଲା ଘରୁ ନୁହେଁ, ବାଉଁଶ ବାଲା ଘରୁ ବି ଆସିଥାଏ’ । ଅରମାନ ରାଠୌଡ଼ ନିଜର ଟିକଟକ ଆକାଉଣ୍ଟ ( @armanrathod )ରେ ଏହିଭଳି ବହୁତ ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ସଲମାନ, ପ୍ରଭୁଦେବା, ଶାହରୁଖଙ୍କ ଗୀତରେ ଡାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଟିକଟକରେ ତାଙ୍କର ଫଲୋୱର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ବି ଅଧିକ ଅଟେ । ଏଠି ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଡାନ୍ସର କିଛି ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓ –

ଏହି ଭିଡିଓ ଡାଂସିଙ୍ଗ ଅଙ୍କଲ ସଂଜୀବ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ କଥା ମନେ ପକାଇ ଦେଉଛି । କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ ସେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଗୀତରେ ଡାନ୍ସ କରି ଫେମସ ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପରେ ସେ ଟିଭିର ବହୁତ ଶୋରେ ବି ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

The post ଋତିକଙ୍କ ଭଳି ଡାନ୍ସ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଷ୍ଟାର ହେଇଗଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ appeared first on Odia News.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Publisher : https://headlines9.com/ritiknka-bhali-dance-kari-popular-hele/

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here