ଇସଲାମିକ୍ ଷ୍ଟେଟ୍ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଂଗଠନ ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତି ସନ୍ଦେହରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ

0
Advertisement


ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସର ସ୍ପେଶାଲ୍ ସେଲ୍ ଆଜି ଇସଲାମିକ୍ ଷ୍ଟେଟ୍ ଅଫ୍ ଇରାକ ଏବଂ ଲେଭେଣ୍ଟ୍ – ଖୋରାସାନ୍ ପ୍ରଦେଶର(ଆଇଏସକେପି) ଦୁଇ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଓଖଲା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ଜାହାନଜେବ ସମୀ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବାସିର ବୈଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି | ପୁଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଉଭୟ ଆଇଏସକେପିର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ମୁସଲମାନ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ।

image source- aajtak

ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏଜେନ୍ସି ଅନୁଯାୟୀ, ସେମାନେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏସଆଇଏସ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିଲେ। ପୁଲିସ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଅନେକ ଅପରାଧ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିଛି। ଦିଲ୍ଲୀର ଡେପୁଟି କମିଶନର ପ୍ରମୋଦ ସିଂ କୁଶୱା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଓଖଲାର ଜାମିଆ ନାଗରରୁ ଧରାଯାଇଥିବା ଏହି ଦମ୍ପତି ଜାହାନଜେବ ସମୀ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବାସିର ବୈଜ ସିଏଏ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

ପୁଲିସ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ ଏହି ଦମ୍ପତି ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ମୁସଲିମ୍ ୟୁନିଟ୍’ ନାମକ ଏକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଚଳାଉଛନ୍ତି, ଯାହା ନାଗରିକ ବିରୋଧୀ ସଂଶୋଧନ ଅଧିନିୟମ, ନ୍ୟାସନାଲ ରେଜିଷ୍ଟର ଅଫ୍ ନାଗରିକ ବିରୋଧ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଡିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି।



Source link

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here