ଇଣ୍ଟରଭିଉ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ, ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ଏପରି କଣ ଜିନିଷ କିଣିବ କି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ପୁରା ଘର ଭରିଯିବ

0
Advertisement

ବେଳେବେଳେ ଏହା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହ ଘଟେ ଯେ ସେମାନେ ସାକ୍ଷାତକାରର ନାମକୁ ଭୟ କରନ୍ତି କାରଣ ସାକ୍ଷାତକାର ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଚିହ୍ନଟ ହୋଇପାରେ | ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ କୁ ସମୁଖୀନ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଯଦି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ପରୀକ୍ଷାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଲେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ତର ଦେବା ଅତି ସହଜ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଏହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟନ୍ତି |

ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆହ୍ୱାନ ସଦୃଶ, ଯେଉଁମାନେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଚାଲିଥାଏ? ଯେଉଁମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର IQ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ? ତେଣୁ ଏହି ଝିଅ ଦ୍ୱାରା ପଚରାଯାଇଥିବା ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ, ଏହାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ତୁମେ ବୁଝିବ ଯେ ତୁମେ ପ୍ରକୃତରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ମନର ନା ଏହା କେବଳ ତୁମର ଉପହାର |

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁ ଯେ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଆପଣଙ୍କ ମସ୍ତିକ ହଲେଇଦେଇ ପରେ ଓ ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ତର ବି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଏକ ଝିଅ କୁ ଆଇଏଏସ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ସମୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା | ଆପଣ ଜାଣିବେ ଯେ ସାକ୍ଷାତକାର ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡ଼ିକ ସହଜ ଏବଂ ସରଳ, ଯାହାକୁ କମ୍ ଜ୍ଞାନ ଥିବା କେହି ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହିପରି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ କିଛି ଜ୍ଞାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ |

ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ |
ପକ୍ଷୀ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ମିଠା ରଖାଯାଏ, ଗୋଟିଏ ଲେମ୍ବୁ ରଖାଯାଏ ଏବଂ ଏକ ଲଙ୍କା ରଖାଯାଏ, ତେବେ ତୁମକୁ କହିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ପକ୍ଷୀକୁ ଏଗୁଡ଼ିକର ମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ କ’ଣ ଲାଗିବ?

ଉତ୍ତର: ଗୋଟିଏ ପକ୍ଷୀର ଉତ୍ତର ନାହିଁ କିମ୍ବା ସ୍ୱାଦ ଗ୍ରନ୍ଥିର ସ୍ୱାଦ ନାହିଁ, ତେଣୁ ସମସ୍ତ ସ୍ୱାଦ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମାନ ହେବ |

ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରଶ୍ନ |
ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କେବଳ ଦଶ ଟଙ୍କା ଅଛି ଏବଂ ପୁରା ଘର ଭରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଦଶ ଟଙ୍କାରେ କିଛି କିଣିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ କଣ କିଣିବେ?

ଉତ୍ତର: ଦିଆସିଲି ଓ ମହମବତୀ କାରଣ ଏହା ଦ୍ୱାରା ହେଉଥିବା ଆଲୋକରେ ପୁରା ଘର ଭାରି ଯିବା ଓ ଆପଣ ଦେଇଥିବା ସର୍ତ ବି ପୂରଣ ହେଇଯିବ |

ତୃତୀୟ ପ୍ରଶ୍ନ |
ହାରାହାରି କେତେ ଦିନ କଇଁଛ ବଞ୍ଚିପାରିବ?

ଉତ୍ତର: 200 ରୁ 300 ବର୍ଷ, ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କ ଚାଲିବାର ସ୍ପିଡ଼ ଯେତେ କମ, ସେତିକି ହିଁ ତାଙ୍କର ବଞ୍ଚିବାର ସ୍ପିଡ଼ ଅଟେ, ଯାହାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଞ୍ଚନ୍ତି |

The post ଇଣ୍ଟରଭିଉ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ, ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ଏପରି କଣ ଜିନିଷ କିଣିବ କି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ପୁରା ଘର ଭରିଯିବ appeared first on Odianews24.info.

Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Public Voice. To publish your news in our website for quality back links and traffic contact [email protected]

Publisher : http://odianews24.info/pacharagala-epari-prasan/

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here