ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରରେ ସାନ ବୋହୁର ହେଲା ଆଗମନ, ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଥିଲା ଏକ ଖାସ ଚେହେରା

0
Advertisement


ଭାରତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ଥିବା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପରିବାର କୌଣସି ପରିଚୟର ମୋହତାଜ ନୁହନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ପରିବାରରେ ଯଦି କିଛି ବି ହୋଇଥାଏ ତେବେ ପୁରା ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ଏକ ପାର୍ଟି ସମୟରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ଏକ ଝିଅର ବହୁତ ପାଖପାଖି ନଜର ଆସିଲେ ତେବେ ଲୋକମାନେ କିଛି ଅଲଗା ହିଁ  କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ଏମିତି କୁହାଯାଉଛି କି ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାନ ବୋହୁର ଆଗମନ ହୋଇ ଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି କଥା କେତେ ସତ ଅଟେ ଏହା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରକୁ ଆସିଲେ ନୂତନ ଅତିଥି

କପୁର ପରିବାର ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖୁଥିବା ଅରମାନ ଜୈନଙ୍କ ରିସିପ୍ସନ ପାର୍ଟୀ ୪ ଫେବୃୟାରୀରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ୪ ଫେବୃୟାରୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ପାର୍ଟିରେ କରୀନା କପୁର, କରିଶ୍ମା କପୁର, ରଣବୀର କପୁର, ଶାହରୁଖ ଖାନ, କରଣ ଜୌହର ସହିତ ଅନ୍ୟ କେତେକ ଷ୍ଟାରମାନେ ବି ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ଜଲୱା ବି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଓ ଏହା ସହିତ ପୁରା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ବି ଏହି ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ, ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ଓ ଛୋଟ ପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ମିଡିଆର କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ନଜର ଆସିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଝିଅ ବି ସମସ୍ତଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷିତ କରିଥିଲା ଯାହାର ନାମ ରାଧିକା ମର୍ଚେଂଟ ଅଟେ ।

ଯେତେବେଳେ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ପୁରା ପରିବାର ପୋଜ ଦେଉଥିଲେ ତେବେ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ରାଧିକା ମର୍ଚେଂଟକୁ ନିଜ ପାଖକୁ ଟାଣୁ ଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ କହିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ସମୟରେ ବି ରାଧିକା ମର୍ଚେଂଟ ଲାଇମଲାଇଟରେ ରହିଥିଲେ ଓ ଆକାଶଙ୍କ ବିବାହରେ ରାଧିକାଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ବି ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହିତ ରାଧିକା ମର୍ଚେଂଟ ଆଇପିଏଲ ଓ ଅନ୍ୟ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବି ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । ଏମିତି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ଜଲ୍ଦି ହିଁ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯିବେ ଓ ତାଙ୍କର ବିବାହ ରାଧିକାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇପାରେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇ ଜଣ ନିଜର ରିଲେଶନଶିପ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଅଫିସିୟାଲ ଅନାଉଂସମେଂଟ କରି ନାହାନ୍ତି ।

ଅରମାନ ଜୈନଙ୍କ ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟୀରେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ରାଧିକାଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ପାଖାପାଖି ନଜର ଆସୁଥିଲେ ତେବେ ଏହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କଥା ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ କି ରାଧିକା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାନ ବୋହୁ ହୋଇ ପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ରାଧିକା ଜଣେ ଗୁଜୁରାଟି ଅଟନ୍ତି ଓ ରାଧିକାଙ୍କ ଜେଜେବାପା ଅଜିତ କୁମାର ଗୋବର୍ଦ୍ଧନଦାସ ମର୍ଚେଂଟ ବି ଏକ ବିଜନେସମ୍ୟାନ ଥିଲେ ଯିଏ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ।

ରାଧିକାଙ୍କ ପିତା ବୀରେନ ମର୍ଚେଂଟ ADF ଫୁଡ୍ସ ଲିମିଟେଡର ନନ ଏକ୍ଜିକ୍ୟୁଟିଭ ଡାୟରେକ୍ଟର ଅଟନ୍ତି । ଏହା ଛଡା ସେ ‘ଏଙ୍କୋର ହେଲ୍ଥକେୟାର ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ’ କମ୍ପାନୀ ବି ସମ୍ଭାଳନ୍ତି । ରାଧିକା ନିଜର ସ୍କୁଲିଂଗ ମୁମ୍ବାଇରେ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହା ପରେ ନ୍ୟୁୟର୍କ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ପଲିଟିକ୍ସ ଓ ଇକୋନୋମିକ୍ସରେ ରାଧିକା ଗ୍ରାଜୁଏଶନ କରିଛନ୍ତି । ରାଧିକା ମର୍ଚେଂଟ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ର ଆରମ୍ଭ କେଡାର କଂସଲଟେଂଟ, ଦେସାଈ ଏଂଡ ଦୀୱାନଜୀ ଓ ଇଣ୍ଡିଆ ଫର୍ସ୍ଟ ଭଳି କମ୍ପାନୀରେ କରିଛନ୍ତି ।

The post ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରରେ ସାନ ବୋହୁର ହେଲା ଆଗମନ, ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଥିଲା ଏକ ଖାସ ଚେହେରା appeared first on Odia News.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here