ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ କାରର ଚାବି ହଜି ଗଲା, କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ନିଜେ ହେଲିକପ୍ଟର ଦ୍ୱାରା ଚାବି ନେଇ ପହଞ୍ଚିଲେ, ଆଉ ତାପରେ..

0
Advertisement


ସାଧାରଣ ଜନତା ଙ୍କ ର ବଡ଼ କାମ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାଏ ତ ବଡ଼ ବଡ଼ ଶ୍ରେଣୀ ର ଲୋକ ଙ୍କ ର ସାମାନ୍ୟ କାମ ବି ସର୍ବଦା ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାଏ I ବିଗତ ଦିନ ରେ ଭାରତ ର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ର କାର ଚାବି ହଜିବା କୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି I ଘରେ କୌଣସି ପାର୍ଟି ଫଂସନ ହେଉ କି ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ ସର୍ବଦା ଧନୀକ ଶ୍ରେଣୀ ର ଲୋକେ ସାମାନ୍ୟ କଥା କୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି I ଆଜି ଆମେ ଆଲୋଚନା କରିବା ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରେ I

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ର ବ୍ୟବସାୟ ଯେତେ ବଡ଼ ତାଙ୍କ ପାଖ ରେ କାର ବି ସେତିକି ଅଧିକ ରହିଛି I ତାଙ୍କ ପାଖ ରେ ମୋଟ 150 କାର ରହିଛି I ଆପଣ କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି କି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ର କାର ର ଚାବି କେବେ ହଜିଯିବି I ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ର କାର ର ଚାବି ହଜିଯାଇଛି ତ ସେ ଏହି କାର କୁ ନେବାକୁ ଏକ ହେଲିକପ୍ଟର ବି ଆଣିଥିଲେ I ଏହା ଶୁଣି ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେଉଥିବେ I

ଦୁଃପ୍ଲିକେଟ ଚାବି ରେ ଏହିପରି ଜର୍ମାନୀ ରୁ ହେଲିକପ୍ଟର ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏନ୍ଟିଲୀୟ
ଦିନେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ନିଜ ଅଫିସ ଯିବାକୁ ବାହାରିବା ସମୟ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘର ଏନ୍ଟିଲୀୟ ର ପର୍କିଙ୍ଗ କୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ର ସେ ଦିନ ର ପସନ୍ଦ ର ଏକ ମାର୍ସିଦିଜ କାର କୁ ନେଇ ଯିବା ସମୟ ରେ କାର ର ଚାବି ମିଳି ନ ଥିଲା I 27 ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ପୁରା ଘରେ ଏହି ଚାବି ଖୋଜା ଯାଇଥିଲା I କିନ୍ତୁ ଚାବି ଟି ମିଳି ନ ଥିଲା I ଏହା ପରେ ସେ ଅନ୍ୟ କାର ରେ ଅଫିସ ଯାଇଥିଲେ I ଏବଂ ଏହା ପରେ IIM ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର ଙ୍କୁ ଫୋନ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ 3 ଘଟିକା ସମୟ ରେ ଏକ ହେଲିକପ୍ଟର ଏନ୍ଟିଲୀୟ ର ଛାତ ରେ ଓଲ୍ହାଇଥିଲା I ଏବଂ ସେ ଏକ ଦୁଃପ୍ଲିକେଟ ଚାବି ହସ୍ତାନ୍ତର କରି ଜର୍ମାନ ଫେରିଯାଇଥିଲା I

କିଛି ଏପରି ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟା ରେ 1.20 କୋଟି ଓ ନିୟମିତ 29 କୋଟି ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ର ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ I ସେ ଏତେ ଧନୀ କି ତାଙ୍କ ର ଘର ର 6 ମହଲା ରେ ତ କେବଳ କାର ହିଁ ପାର୍କ ହେଇଚି I ତାଙ୍କ ପାଖ ରେ 20 କି 50 ନୁହେ ମୋଟ 168 କାର ରହିଛି ତେଣୁ ଏହି କାରଣ ରୁ ତାଙ୍କ ର କାର ଏତେ ବଡ଼ ପର୍କିଙ୍ଗ ଜାଗା ନେଇଥାଏ I ତାଙ୍କ ର ପସନ୍ଦିତା କାର ମଧ୍ୟ ରେ Maybach 62, Mercedes S class, Bentley Flying Spur, Rolls Royce Phantom ଓ ब्लैक Mercedes SL500 ଆଦି ସାମିଲ ରହିଛି I

The post ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ କାରର ଚାବି ହଜି ଗଲା, କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ନିଜେ ହେଲିକପ୍ଟର ଦ୍ୱାରା ଚାବି ନେଇ ପହଞ୍ଚିଲେ, ଆଉ ତାପରେ.. appeared first on Odianews24.info.

Visit Our Youtube Chanel and Subsribe to watch public Survey : ( ଆମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସର୍ଭେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ: ) - Click here : Public voice Tv
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )
ADVT - Contact 9668750718 ( Rs 5000 PM + 10 more digital campaign )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here